BBB

BBB Cycling - viac ako 25 rokov je súčasťou vašej jazdy

To, čo sa začalo ako malý tím s iba niekoľkými výrobkami, sa rozrástlo na spoločnosť s viac ako 100 oceneniami za výrobky a inovácie. A ich pôvodný slogan "Bike Parts, For Bikers, By Bikers" platí dodnes, pretože každý zamestnanec sa podieľa na procese vývoja. Či už zdieľaním svojich skúseností, testovaním prototypov alebo zhromažďovaním informácií a spätnej väzby od množstva cyklistov.

Spoločnosť BBB vám pomáha udržiavať váš cestný, elektrobicykel alebo horský bicykel rýchly, bezpečný a plynulý. Vďaka širokému sortimentu príslušenstva od zvončekov, púmp, blatníkov, zámkov na bicykel a držiakov na fľaše až po nosiče na bicykel a nástenné držiaky je váš bicykel vždy pripravený na akciu.

A ak váš bicykel potrebuje malú alebo veľkú opravu, BBB pre vás určite má to správne náradie vyrobené vysokokvalifikovanými konštruktérmi. Spoľahlivé nity na reťaz, kľúče na pedále, kliešte na kazety, momentové kľúče a mnoho ďalšieho urobia z práce na vašom bicykli čistú radosť. Dômyselné minináradie vás ani váš bicykel na ceste nikdy nesklame. 


Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera