BANFF - filmový festival

BANFF 2018 na Slovensku

Úspešný druhý ročník festivalu BANFF je za nami. Ďakujeme všetkým zúčastneným za podporu. Veríme, že vás snímky a prednáška Petra Hámora zaujali a už teraz sa na vás tešíme budúci rok.


28.12.2018 - Tatranská Lomnica

Aj tento rok prinášame Banff Mountain Film Festival na Slovensko - je to medzinárodná filmová súťaž, kde sú k videniu tie najlepšie snímky sveta spojené s horskou tematikou. 

Príďte sa opäť medzi sviatkami stretnúť s kamarátmi a pozrieť si kvalitné filmy...a nebude chýbať aj zaujímavý hosť :) Tento rok ním nebude nik iný ako náš najúspešnejší himalájista Peter Hámor, ktorý porozpráva o svojich zážitkoch z expedícií pri kompletizovaní Koruny Himalájí.


15:00 - OTVORENIE SÁLY 

16:00 - ZAHÁJENIE FESTIVALU

16:15 - 1. FILMOVÝ BLOK

Backyards

2.5 Million

Where the Wild Things Play

Last Honey Hunter, The

Imagination


17:40 - PRESTÁVKA

18:10 - HOSŤ - Peter Hámor a Koruna Himalájí

19:40 - PRESTÁVKA

20:10 - TOMBOLA


20:25 - 2. FILMOVÝ BLOK

Johanna

Loved By All

DreamRide

Tsirku

Stumped


22:00

UKONČENIE FESTIVALU

Aj tento rok prinášame Banff Mountain Film Festival na Slovensko - je to medzinárodná filmová súťaž, kde sú k videniu tie najlepšie snímky sveta spojené s horskou tematikou.


Aktuálne INFO na FB udalosti: https://www.facebook.com/events/2084653178516911/


https://www.banff.cz/


Banff Mountain Film Festival je medzinárodná filmová súťaž, kde sú k videniu tie najlepšie snímky sveta spojené s horskou tematikou.

Festival prvýkrát začal v roku 1976 a od tej doby prebieha každý rok prvý novembrový víkend v malom horskom mestečku Banff, ktoré sa nachádza na západe Kanady.

Každoročne sa do súťaže prihlási asi 300 filmov z viac ako 35-tich krajín sveta. Sú medzi nimi snímky urobené vysokoškolskými študentmi aj profesionálnymi tímy spolupracujúcimi so spoločnosťami ako je BBC a National Geographic.

Medzinárodná filmová porota vyberie najlepšie filmy a udelí im ceny v ôsmich kategóriách: Veľká cena, Lezenie, Horské športy, Horské prostredie, Kultúra v horách, Krátky film s horskou tematikou (pod 15 minút) a Hraný film s horskou tematikou. Akonáhle skončí filmový festival v Banff, vstupujú najlepšie snímky na svetové turné - Banff Mountain Film Festival World Tour.


BANFF 2017

Prihlás sa
na odber newslettera

a získaj
okamžité zľavy %


Instagram


Naše predajne


Partneri