BANFF - filmový festival

BANFF 2018 na Slovensku

Príďte sa opäť medzi sviatkami stretnúť s kamarátmi a pozrieť si kvalitné filmy...a nebude chýbať aj zaujímavý hosť :)


Aj tento rok prinášame Banff Mountain Film Festival na Slovensko - je to medzinárodná filmová súťaž, kde sú k videniu tie najlepšie snímky sveta spojené s horskou tematikou.


...bližšie info čoskoro...


zatiaľ INFO tu: https://www.banff.cz/


Banff Mountain Film Festival je medzinárodná filmová súťaž, kde sú k videniu tie najlepšie snímky sveta spojené s horskou tematikou.

Festival prvýkrát začal v roku 1976 a od tej doby prebieha každý rok prvý novembrový víkend v malom horskom mestečku Banff, ktoré sa nachádza na západe Kanady.

Každoročne sa do súťaže prihlási asi 300 filmov z viac ako 35-tich krajín sveta. Sú medzi nimi snímky urobené vysokoškolskými študentmi aj profesionálnymi tímy spolupracujúcimi so spoločnosťami ako je BBC a National Geographic.

Medzinárodná filmová porota vyberie najlepšie filmy a udelí im ceny v ôsmich kategóriách: Veľká cena, Lezenie, Horské športy, Horské prostredie, Kultúra v horách, Krátky film s horskou tematikou (pod 15 minút) a Hraný film s horskou tematikou. Akonáhle skončí filmový festival v Banff, vstupujú najlepšie snímky na svetové turné - Banff Mountain Film Festival World Tour.


BANF festival Vám budeme pravidelne prinášať na Slovensko pod Tatry.

BANFF 2017

Prihlás sa
na odber newslettera

a získaj
okamžité zľavy %


Instagram


Naše predajne


Partneri