Black Diamond Camalot Z4 0 green

Black Diamond Camalot Z4 vo veľkosti 0,3 je najmodernejší dvojosový friend vytvorený v spolupráci so špičkovými tradičnými lezcami.
  • vypredané
Ups... Tento produkt je VYPREDANÝ.
Ale nič nie je stratené :) Aktuálna ponuka

Black Diamond Camalot Z4 je perfektný friend vytvorený v spolupráci so špičkovými tradičnými lezcami. Výborne sa zakladá vďaka svojej pevnosti, ale po umiestnení sa tiež výborne ohýba vďaka technológii RigidFlex. Vďaka nezávisle ukotveným drôtom sa Camalot Z4 neohýba, keď je napnutý a zatiahnutý, ale keď je raz umiestnený, umožňuje pohyb osi, čím zaisťuje držanie polohy hlavy friendu v puklinách aj pri ťahu z rôznych smerov. Os väčších veľkostí využíva duálne stočenú káblovú konštrukciu, ktorá poskytuje rovnomerné ohyb vo všetkých smeroch, zatiaľ čo jednoduchá káblová konštrukcia je implementovaná v menších veľkostiach, aby sa zabránilo vybočeniu pri silnom ťahaní počas zakladania. Vďaka podobnej šírke hlavy ako starší dizajn Camalot C3, ale s konštrukciou so 4 kladkami sú Z4 nielen vylepšením, ale sú k dispozícii aj menšie rozmery.

  • Os RigidFlex pre ľahké umiestnenie, ohybná po založení
  • Konštrukcia dvojitého skrúteného kábla pre rovnomerné ohnutie pre väčšie rozmery, jednoduchá konštrukcia kábla v menších veľkostiach
  • Pieskované kladky pre lepšiu prídržnú silu
  • Oodolný popruh Dynex s farebným odlíšením pre ľahkú identifikáciu od ostatných Camalotov

Hmotnosť: 43g

Rozsah: 7,5 - 11,8 mm

Pevnosť: 5 kN

Veľkosť: 0


Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera