Black Diamond Revolt 350 Headlamp graphite čelovka

Black Diamond ReVolt 350, ktorá teraz beží na novej modulárnej nabíjateľnej batérii BD 1800, je výkonná, všestranná a nabíjateľná čelovka, ktorá prešla kompletným prepracovaním.
  • vypredané
Ups... Tento produkt je VYPREDANÝ.
Ale nič nie je stratené :) Aktuálna ponuka

Black Diamond ReVolt 350, ktorá teraz beží na novej modulárnej nabíjateľnej batérii BD 1800, je výkonná, všestranná a nabíjateľná čelovka, ktorá prešla kompletným prepracovaním. Teraz produkuje 350 lúmenov svetla a aktualizovane bolo tiež užívateľské rozhranie pridaním druhého prepínača pre ľahký výber režimu svietenia. Vylepšená optická účinnosť navyše poskytuje jasnejšie svetlo s vyššou špičkovou intenzitou a životnosť batérie môžete sledovať pomocou šesťstupňového merača batérie s tromi LED. ReVolt 350 ľahko spozoruje štnady, zatiaľ čo zlaňujete v tme, zatiaľ čo jeho osvetlenie blízkeho okolia vám poskytne veľkú svetelnú plochu pre pešiu turistiku. Pamäť jasu vám dáva možnosť nastaviť jas svetla pri prvom zapnutí a technológia PowerTap umožňuje okamžité nastavenie jasu. ReVolt 350 môže bežať na štandardných AAA batériách navyše k dodanej batérii BD 1800.


  • Pri maximálnom nastavení vyžaruje 350 lúmenov.
  • Elegantný a nízkoprofilový dizajn využíva novú nabíjateľnú lítium-iónovú batériu BD 1800 mAh (súčasť dodávky) alebo štandardné alkalické batérie AAA.
  • Pamäť jasu vám umožňuje zapínať a vypínať svetlo pri zvolenom jase bez toho, aby ste sa vrátili späť na plný výkon
  • „Technológia PowerTap ™ umožňuje okamžitý prechod medzi plným a tlmeným výkonom Mnohostranný dizajn optických šošoviek
  • Medzi nastavenia patrí plná sila v režimoch priblíženia a vzdialenosti, stmievaniestroboskopčervené nočné videnie a režim uzamknutia
  • IPX4: Odolné voči búrke - testované tak, aby odolávali dažďu z každého uhla.
  • Dual-Fuel: Maximálna flexibilita pri používaní nabíjateľnej lítium-iónovej batérie BD 1800 alebo alkalických článkov.
  • Batéria BD 1800


Doba svietenia

vysoká intenzita: 4 H (alkalická)

nízka intenzita: 200 H (alkalická)

Maximálna vzdialenosť

vysoká intenzita: 82 m (alkalická)

nízka intenzita: 8 m (alkalická)

Hmotnosť bez batérií: 90 g

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera