CMP MAN PANT NOHAVICE X_3A14257-U901

  • Artikel: 5000002280
  • Výrobca: CMP
  • Farba: Čierna
  • vypredané
Ups... Tento produkt je VYPREDANÝ.
Ale nič nie je stratené :) Aktuálna ponuka

Pánske softshellové nohavice značky Campagnolo sú vhodné pre zimné outdoorové aktivity. Funkčný trojvrstvový materiál je odolný voči vetru a vode (WP 7000) a zároveň priedušný (MVP 1000).

- Systém Clima Protect: špeciálna stredná vrstva nachádzajúca sa medzi látkami, s cieľom zabezpečiť absolútnu ochranu pred zlým počasím

- 2 bočné vrecká

- pútka na opasok

- tvarované kolená

- vetruodolný materiál

- vodeodolný materiál: WP 7000

- priedušnosť: MVP 1000

Materiál: 96 % polyester, 4 % elastan, podšívka 100 % polyester

SOFT SHELL

Softshell -je označenie viacvrstvového materiálu, používaného k výrobe športového oblečenia. Je to vetruodolný a do značnej miery aj nepremokavý materiál. Nízka váha, priedušnosť a dobrá elastickosť, ktorá umožňuje optimálnu voľnosť pohybu, robia z neho materiál vhodný na vonkajšie aktivity.

Poznáme dva typy prevedenia: 1.membránový softshell, 2.tkaný softshell

Membránový softshell sa skladá z troch vrstiev - medzi vnútornou a vonkajšou vrstvou je membrána.To zaručí lepšiu odolnosť voči vetru a nadmernej vlhkosti.

Naproti tomu tkaný softshell je vyrobený len z textilných vlákien špeciálnym tkaním a vyznačuje sa ľahkosťou, elasticitou a primeranou oderuvzdornosťou.

CMP CLIMA PROTECT

CMP použila v kolekciách ski a outdoor technológiu CLIMA PROTECT: špeciálna izolačná vrstva vložená medzi látky použité na výrobu odevu, s cieľom zabezpečiť absolútnu ochranu pred zlými poveternostnými vplyvmi, pri zachovaní výbornej priedušnosti a maximálneho komfortu.

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Instagram


Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera