CMP WOMAN JACKET ZIP HOOD BUNDA

  • vypredané
  • Artikel: 5000000988
  • Výrobca: CMP
  • Farba: Biela
Ups... Tento produkt je VYPREDANÝ.
Ale nič nie je stratené :) Aktuálna ponuka

Dámska softshellová bunda je navrhnutá tak, aby spoľahlivo ochránila počas nepriaznivého počasia. Funkčný trojvrstvový materiál je odolný voči vetru a vode (WP 7000) a zároveň priedušný (MVP 1000). Vnútorná fleecová podšívka udrží telo v teple a je príjemná na dotyk.

- Systém Clima Protect: špeciálna stredná vrstva nachádzajúca sa medzi látkami, s cieľom zabezpečiť absolútnu ochranu pred zlým počasím

- 2 bočné vrecká

- 1 vrecko na rukáve

- odnímateľná kapucňa

- reflexná potlač

- manžety

- fleecová podšívka

- vetruodolný materiál

- vodeodolný materiál: WP 7000

- priedušnosť: MVP 1000

Materiál: 96 % polyester, 4 % elastan, podšívka100 % polyester (fleec)

CLIMA PROTECT

Ski a outdoor kolekcie CPM reaguje na potreby tých, ktorí chcú čeliť výzvam outdoorových športov a dosahovať špičkových výkonov. Z toho dôvodu sú všetky CMP outdoorové bundy opatrené technológiou CLIMA PROTECT: špeciálna vrstva vloženou medzi látky použité na výrobu odevu, s cieľom zabezpečiť absolútnu ochranu pred zlým počasím.

SOFT SHELL

Softshell -je označenie viacvrstvového materiálu, používaného k výrobe športového oblečenia. Je to vetruodolný a do značnej miery aj nepremokavý materiál. Nízka váha, priedušnosť a dobrá elastickosť, ktorá umožňuje optimálnu voľnosť pohybu, robia z neho materiál vhodný na vonkajšie aktivity.

Poznáme dva typy prevedenia: 1.membránový softshell, 2.tkaný softshell

Membránový softshell sa skladá z troch vrstiev - medzi vnútornou a vonkajšou vrstvou je membrána.To zaručí lepšiu odolnosť voči vetru a nadmernej vlhkosti.

Naproti tomu tkaný softshell je vyrobený len z textilných vlákien špeciálnym tkaním a vyznačuje sa ľahkosťou, elasticitou a primeranou oderuvzdornosťou.

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Instagram


Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera