DYNAFIT BALTORO W 2.0 LYZE

Dámske lyže Dynafit Baltoro Women 2.0 inšpirované sériou Nanga Parbat a Cho Oyu. Vhodné pre širokú škálu lyžiarov.
  • Artikel: 11000000313
  • Výrobca: DYNAFIT
  • vypredané
Ups... Tento produkt je VYPREDANÝ.
Ale nič nie je stratené :) Aktuálna ponuka

Baltoro 2.0 women je vynovená lyža s konceptom podobným modelu Cho Oyu, čo je úplne nová a revolučná koncepcia použitá pri výrobe lyží od Dynafit-u. Lyža by mala byť ovladatelnejšia,komfortnejšia a prispôsobená na komfortné  zdolávanie všetkých terénov.

FLEX TIP:/konštrukcia špičky/ 

Prostredníctvom svojej 3-D uhlíkovej konštrukcie, je netradičná špička lyže ľahšia, viac odolná a podľa výrobcu má lepšiu schopnosť tlmenia vibrácií. Rovnako ako na horskom bicykli funguje  odpružená vidlica, tak rovnako hladko pracuje a absorbuje otrasy uhlíková vložka ktorá zaisťuje, tlmenie. Geometria 3-D znižuje hmotnosť a pomáha k štíhlej konštrukcii lopaty a zabezpečí Vašu stabilitu pri jazde v akom koľvek teréne. 


SCOOP ROCKER: 

Rovnomerne rastúci rádius až do špišky umožňuje veľmi hladký a stabilný nájazd pri náraze zpredu. Na problémovom zmrznutom a vyfúkanom snehu pôsobí SCOOP ROCKER aj ako nárazník, poskytuje hladkú jazdu aj v extrémne tvrdom alebo komplikovanom teréne. 


FULL SIDEWALL: /konštrukcia lyže/

Použitie nárazuvzdorného ABS, v celej konštrukcii lyže. Hrany sú po celej dlžke tvrdené, takže vydržia viac. Lyže sú vďaka svojej konštrukcii stabilné a prenos tlaku na lyžu pri jazde je optimalizovaný vďaka jej konštrukcii. 


DUAL RADIUS: 

Kombinácia dlhého predného polomeru a krátkym zadným polomerom Vám dáva ultra-stabilitu pri vjazde a výjazde z oblúka. Lyžiar preto potrebuje vynaložiť menej úsilia pre velké oblúky, zatiaľ čo ľahko vykrajuje tie malé. 

Krátky polomer chvostu umožňuje veľmi presnú reguláciu oblúkov na strmom a zľadovateľom teréne. 


Rocker na pätke jemne zvyšuje polomer. Je to dobrá pomôcka pre kontrolu pri vysokej rýchlosti aj na strmom a zľadovatenom teréne.

Hmotnosť: 1350 g (167 cm)

Dĺžky: 149/158/167 cm

Geometria: 114-84-101

Rádius: 19/17.5

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Instagram


Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera