Dynastar SPEED C.MASTER GS K/SPX 12 20/21

Nové SPEED COURSE MASTER GS KONECT, boli skonštruované a vyvinuté našimi pretekárskymi špecialistami. Lyže sú osadené vysokovýkonným viazaním SPX 12 Konect GripWalk® určeným agresívnym lyžiarom.
 • Artikel: 1000085123
 • Výrobca: DYNASTAR
 • Farba: Modrá

Lyže sa cítia najlepšie vo vysokorýchlostných obrákoch. Vďaka novému modernému a hravému vykrojeniu pre ľahšiu ovládateľnosť a prechody z oblúku do oblúku, je táto lyža obrovskou zbraňou pre fanúšikov carvingu. Lyže s viazaním KONECT, ktoré poskytne maximálny výkon a presnosť. Obdĺžniková sendvičová konštrukcia zo Svetového pohára so zvislými bočnicami, mini sandwich na špičke, Titanal a integrovaný systém KONECT z nich robia závodnú beštiu. Kombinácia Full Action špičky a päty SPX poskytuje najdlhšiu elastickú dráhu na trhu. Výsledkom je okamžitý prenos energie a presné ovládanie s vynikajúcou absorpciou otrasov, aby sa predišlo predčasnému vypnutiu. Je kompatibilné s tradičnými podrážkami Alpine (ISO 5355) a GripWalk®, s dĺžkou skeletu: 260-375 mm.

 • KONECT - je integrovaný systém viazania navrhnutý pre okamžitý prenos energie s vysokou precíznosťou. Umožňuje prirodzený ohyb lyží potrebný pre kontrolu ovládania lyží, a poskytuje rýchle, jednoduché nastavenie podľa dĺžky skeletu od 260 do 377mm.
 • ROCKERACE - Koncept ROCKERACE pochádza priamo z najnovších prototypov, ktoré používajú naši jazdci na Svetovom Pohári. Vďaka zníženej implantácii a polo pružnej päte vám umožňuje ovládať ešte viac ohyb lyže pri zachovaní maximálnej presnosti: BEZ KONTROLY SILA NIČ NEZNAMENÁ!
 • SHORT MOUNTING ZONE - Skrátená montážna zóna poskytuje menšiu zotrvačnú silu, lepšie reakcie a hlbší prirodzenejší ohyb lyže.
 • ROLLING CONTROL - Pätka PIVOT s rotačnou základňou má 28mm elastickú dráhu a rotuje priamo v osi holennej kosti. Poskytuje výnimočné tlmenie nárazov a najspoľahlivejšie spojenie lyžiarky s lyžou.
 • SINTERED FACTORY BASE - Sklznica s vysokou hustou pre ten najlepší sklz.
 • ASH CORE - Jadro s hustotou 730g/m3 je veľmi odolné a pružné a využíva sa v rade Master a vo FIS lyžiach.
 • FULL TITANAL LAYER – 2 vrstvy titanal-u po celej dĺžke a šírke jadra lyží v kombinácií s tradičnou sandwitch-ovou konštrukciou.
 • FULL SIDEWALL CONSTRUCTION - Vďaka konštrukcii FULL SIDEWALL sú hrany po celej dĺžke od špičky k chvostu spevnené a pomáhajú tak maximalizovať priľnavosť, presnosť, vyváženie a silu.


Dĺžka

  169  

  173  

  179  

 

  183  

Špička (mm)

  115

  115

  115

 

  115

Stred (mm)

   70

   70

   70

 

   71

Päta (mm)

   98

   98

   97

 

   96

Radius (m)

   15

   17

   19

 

   21

Hmotnosť (kg/pár)

   3.9

    4

   4.2

 

   4.3

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera