• Hex Sport aktívna čistiaca pena

Hex Sport aktívna čistiaca pena

Aktívna čistiaca pena, čistí športové predmety, ako napr. prilby, topánky alebo ruksaky - predmety, ktoré nie sú vhodné pre pranie v práčke.
  • Artikel: 3000012784
  • Výrobca: Hey
  • Farba: Biela

Vytvorením aktívnej peny výrobok spoľahlivo vyčistí predmety ako z vonkajšej strany tak i z vnútornej strany. Pena pôsobí citlivo k čistenému povrchu. Je bez vône.


Návod na použitie: Pred použitím pretrepať, penu nastriekať na znečistené miesto, nechať pôsobiť a nakoniec zotrieť suchou handričkou. Vlhký materiál nechať dostatočne vysušiť. Pri veľkom znečistení treba proces zopakovať. Stálosť farby a dobré znášanie pre istotu vyskúšať na opačnej strane čisteného predmetu.

Upozornenie: výrobok je horľavý, dráždi pokožku, je jedovatý pre vodné organizmy. Nevdychovať! Pri zásahu očí vymyte oči čistou vodou. Pri vdýchnutí alebo podráždení pokožky a následných príznakoch nevoľnosti alebo závratoch, urýchlene vyhľadajte lekársku pomoc. Skladujte mimo dosahu detí. Tento materiál a obal musí byť zneškodnený ako nebezpečný odpad. Chráňte pred slnečnými lúčmi a teplotou nad 50 °C

Zloženie podľa EG 648/2004: 5% aniónové povrchovo aktívne látky, plnené propán/bután.

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera