McKinley Falcon VT 20 Green turistický batoh

McKinley Falcon VT 20 II je funkčný batoh s objemom 20 litrov vhodný pre jednodňové túry a výlety.
  • Artikel: 3000014064
  • Výrobca: McKINLEY
  • Farba: zelená

Kompaktný a praktický 20 litrový outdoorový batoh s horným prístupom je ideálny pre jednodenné túry. Veľké externé elastické predné vrecko pre uloženie vecí, ktoré je potrebné mať ľahko prístupné. Chrbtový systém VENT 2.0 robí tento batoh ľahkým a zároveň zaisťuje maximálne pohodlie a reguláciu teploty aj pri fyzicky náročnejších aktivitách. Vysoké podporné bedrové pásy pomáhajú prenášať váhu do pásu pre väčšie pohodlie. Integrované bočné vrecko na fľašu, ak sa nepoužíva zostáva zapnutá a skrytá. Popruhy na vonkajšej strane batohu slúžia na uchytenie trekových palíc pre ľahkú prepravu a rýchlu dostupnosť. Pláštenka batohu uložená v malom vrecku na zips. Malé vrecko integrované do bedrového pásu. Vrecko na veku na zips.

- technológie H20 compatible, Vent 2.0

- Integrovaná pláštenka

- Kompatibilný s pitným systémom

- Úchyt na palice

H2O Compatible

Funkcia H2O je navrhnutá tak, aby zaručila kompatibilitu so všetkými modernými hydratačnými systémami. Takéto pitné systémy umožňujú nepretržitý a jednoduchý prívod vody kedykoľvek bez snímania batohov z chrbta.

Vent 2.0

Chrbtový systém zameraný na ventiláciu a nízku hmotnosť so stálym voľným priestorom medzi chrbtom a zadnou časťou batohu. Maximálne odvetrávanie celej chrbtovej časti pre pohodlie a reguláciu teploty pri fyzicky náročných outdoorových aktivítách.

hmotnosť: 0,75 kg

objem: 20 l

materiál: Nylon Double Ripstop 210 denier, Nylon Velocity 210 denier

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera