McKinley Piccos M bunda sivá

Ľahká, vode a vetru odolná bunda McKinley Piccos s membránou Aquamax.
  • Artikel: 3000012905
  • Výrobca: McKINLEY
  • Farba: Sivá

Táto spoľahlivá a ľahká hardshellová bunda je skvelou voľbou pre vášnivých outdoorových dobrodruhov. Je vybavená membránou AQUAMAX® ECO s vodným stĺpcom 10 000 mm a technológiou S.Café® s rýchloschnúcimi vlastnosťami, ktoré zabezpečia, že zostanete v suchu a pohodlí za všetkých okolností, bez ohľadu na počasie. Bunda je tiež ošetrená povlakom bez obsahu PFC s vodoodpudivými vlastnosťami. Reflexné prvky zvyšujú bezpečnosť a viditeľnosť pri horších svetelných podmienkach. Drobnosti môžete uložiť do dvoch vreciek.

  • vodný stĺpec: 10 000 mm
  • membrána AQUAMAX® ECO
  • technológie S.Café®, PFC-free
  • zipsy YKK

materiál: 100% polyester

AQUAMAX® ECO

Vďaka vodotesným švom a vetru i vode odolné a priedušné membráne zostane telo v suchu a teple počas fyzickej aktivity za extrémnych klimatických podmienok. Membrána tejto ekologicky šetrnej tkaniny je certifikovaná OEKO-TEX® 100 Standard.

S.Café®

Kávovej usadeniny sú k dispozícii vo veľkom množstve, a preto sú veľmi udržateľným a ekologickým zdrojom. U inovatívnych tkanín S.Café sa usadenina mieša s polymérmi a aplikuje sa na priadzu nízkoteplotným, vysokotlakovým a energeticky úsporným procesom. Ekologická technológia S.Café zaisťuje vynikajúcu kontrolu zápachu a má schopnosť odvodu vlhkosti a rýchleho sušenia. Tkaniny S.Café poskytujú pohodlný pocit v kombinácii s funkčnými vlastnosťami pre všetky outdoorové a voľnočasové aktivity.

PFC-free

Ekologicky šetrná povrchová úprava bez PCF je udržateľná, vysoko trvanlivá a obnoviteľná vodoodpudivá úprava z 60% obnoviteľného zdroja. Tkaniny ošetrené PFC fluorovaných uhľovodíkov sú trvanlivé repelenty, schnú o 50% rýchlejšie ako neošetrené tkaniny a súčasne umožňujú nezmenenú priedušnosť. 

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera