O nás

HISTÓRIA

História značky Gálfy sa začala písať 1994, kedy jej zakladateľ Róbert Gálfy, bývalý vrcholový športovec, založil prvú predajňu v Hornom Smokovci. Táto predajňa úspešne funguje dodnes a v súčasnosti k nej pribudlo ďalších 8 predajní vo Vysokých Tatrách a v Poprade. Sedem našich predajní patrí pod rakúsku sieť INTERSPORT a ďalšie dve sú monobrandy značiek GANT a Campagnolo (CMP). K tomu prevádzkujeme úspešný on-line obchod GALFY.sk. Sme taktiež dlhoročným veľkoobchodným zástupcom značiek CMP, Colmar, Martini Sportswear, Dynastar a Lange.

 

 

IDEA

Základná myšlienka značky Galfy bola ponúknuť nadšencom horských športov kvalitné oblečenie a výstroj, so zameraním na vysokú funkčnosť a skvelé vlastnosti. Túto myšlienku sme rokmi úspešne rozvíjali a dnes v našich predajniach nájdete produkty určené  milovníkom rôznych športov, všetkých vekových kategórií, od začiatočníkov po profesionálnych športovcov. Ich spoločným znakom je vysoká kvalita a zaujímavý design.

 

PARTNERSTVO

V súčasnosti patríme pod známu svetovú sieť športových obchodov INTERSPORT, ktorá je nielen vo vedúcej pozícii na európskom trhu, (podiel na trhu 22%), ale aj najväčšou organizáciou športových predajní na svete.

 

PROFESIONÁLNY TÍM

Väčšina našich kolegov sú zanietení športovci, ktorí disponujú niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti predaja športového tovaru. Zreteľ kladieme na individuálny prístup, odborné poradenstvo a príjemne vystupovanie.

 

ŠIROKÁ PONUKA

Dávame si záležať na výbere tovaru a preto v našich obchodoch nájdete len overené značky. Ich spoločným znakom je vysoká kvalita a atraktívny design.

 

SLUŽBY

V našich tatranských predajniach máte možnosť využiť celoročne širokú ponuku požičovní športových potrieb.  
O svojich zákazníkov sa staráme! S vysoko profesionálnym personálom a najmodernejším vybavením pripravíme Vaše lyže a bicykle do 100% kondície. Ak chcete zažiť pocit z jazdy ako profík, využite našu doplnkovú službu a nechajte si vytvarovať Vašu lyžiarku na mieru.

 

VEĽKOOBCHODNÁ ČINNOSŤ

  • Značky, ktoré nájdete v našich obchodoch, sú známi európski dodávatelia kvalitného outdoorového oblečenia a obuvi. Veríme im, a preto niektoré z nich zastupujeme aj veľkoobchodne.

    V našom portfóliu nájdete značky :
  • COLMAR – talianska prémiová značka športového oblečenia, ktorá v sebe spája trendy moderného dizajnu a najnovšie technické vychytávky
  • DYNASTAR – francúzsky výrobca lyžiarskej výstroje špičkových kvalít
  • LANGE – taliansky výrobca lyžiarskych topánok, ktorý sa vďaka najmodernejším inováciam radí na popredné miesta v tomto segmente
  • CMP - významný výrobca atraktívneho športového oblečenia, ktorý stavia na tradícií a kvalite.
  • MARTINI SPORTSWEAR - rakúska značka štýlovo-outdoorového oblečenia na skialpinizmus, bežky, bicykel, beh či turistiku spájajúca top materiály a jedinečný dizajn

Radi vám zodpovieme otázky ohľadom najnovších kolekcií jednotlivých značiek.
pre značky Colmar, Dynastar a Lange:
veronika@galfy.sk

pre značku Martini Sportswear :
robert@galfy.sk

pre značku CMP :
sylvia@galfy.sk


ZAUJÍMAVÝ ROZHOVOR S ROBOM GÁLFYM