• OAKLEY COMMIT SL OKULIARE

OAKLEY COMMIT SL OKULIARE

  • Artikel: 1000049414
  • Výrobca: OAKLEY
  • Farba: Biela
  • vypredané
PLUS malý DARČEK pre radosť
Tento produkt je VYPREDANÝ a preto ho žiaľ nie je možné objednať.

Oakley zastupuje takisto nespočetne veľa ženských atlétov, ktorí sa zaviazali k najvyšším štandardom a osobným úspechom. Pre nich je určený dizajn týchto okuliarov, ktorý pomáha nájsť športovcom svoje hranice a prekročiť ich. Vyrobené výhradne pre ženy.

 

Prvá vec, ktorú si všimnte je dizajn a nízka hmotnosť. Geometria okuliarov je optimalizovaná pre ženy, takže nebuďte prekvapené ak to budú najlepšie okuliare aké ste kedy nosili.

 

Bezkonkurenčná technológia použitá pri výrobe týchto okuliarov zaručí ochranu proti nárazu. S technológiou High Definition Optics udržujeme čistotu pohľadu z každého uhlu pohľadu. Opticky presné a čisté šošovky vďaka materiálu Plutonite majú navyše výhodu, že odfiltrujú každý lúč UVA, UVB a UVC žiarenia vátane škodlivého modrého svetla až do 400 nm.

 

Aj tieto okuliare sú vyrobené z ľahkého a zároveň pevného O Matter materiálu, ktorý odolá aj testu profesionálnych športovcov. Každý rám je dodávaný s dvoma veľkosťami výmenných nosníkov, ktoré rovnako ako príušnice zlepšujú úchyt keď sa potíte. Three - Point Fit systém tak drží okuliare zarovnané a zvyšuje tak maximálne pohodlie tým, že eliminuje tlakové body, ktoré prichádzajú s bežnými rámami. 

 

 

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Prihlás sa
na odber newslettera

a získaj
okamžité zľavy %


Instagram


Naše predajne


Partneri