OAKLEY CROSSRANGE OKULIARE

Slnečné okuliare CROSSRANGE™ XL s vymeniteľnými bočnicami sú určené pre všetkých, ktorí hľadajú dokonalú funkčnosť, komfort a ochranu.
  • Artikel: 1000065784
  • Výrobca: OAKLEY

Slnečné okuliare CROSSRANGE™ klasického štýlu, vhodné na bežné nosenie, ale aj na rôzne športové aktivity. Rám je vyrobený z patentovaného materiálu O-Matter™, ktorý sa vyznačuje nízkou hmotnosťou, výbornou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, ale aj voči slnečným lúčom. Použitá technológia HDO® firmy Oakley® odstraňuje najčastejšie chyby tradičných šošoviek:

REFRAKČNÁ SCHOPNOSŤ ŠOŠOVKY – tradičné sklá zväčšujú obraz toho, čo vidíme. Precíznosť HDO® garantuje presnejší obraz v celom zornom poli.

ASTIGMATIZMUS – obyčajné sklá nie sú schopné sústrediť všetky svetelné vlny do časti oka zodpovednej za videnie. Technológia HDO® eliminuje rozmazané oblasti spôsobené nevhodnou kvalitou skiel.

PRIZMY – predmety videné cez obyčajné sklá sa nenachádzajú presne na mieste, v ktorom ich vidíme. Vďaka technológii HDO® obraz vo väčšej miere zodpovedá skutočnosti, v  dôsledku čoho každé oko vytvára identický obraz a náš mozog nestráca čas s jeho spracovaním. Štandardné okuliare môžu spôsobiť nadmernú únavu zraku a negatívne vplývať na naše schopnosti. HDO® garantuje nedostižnú ostrosť, citlivosť a presnosť videnia.

Sklá Oakley® vyrobené zo špeciálneho materiálu Plutonite® blokujú 100% všetkých lúčov UVA, UVB, UVC a modrého svetla s vlnovou dĺžkou do 400 nm. 

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera