Oakley Fall Line XM Snow Hi Pink lyž. okuliare

Lyžiarske okuliare Oakley Fall Line XM ponúkajú široké zorné pole a revolučnú optickú technológiu PRIZM.
  • Artikel: 1000084812
  • Výrobca: OAKLEY
  • Farba: Ružová

Ak sa rozhodnete pre Fall Line, to znamená v lyžovaní, či v snowboardingu, že sa pustíte z kopca priamo dolu. Taký je model lyžiarskych okuliarov Oakley Fall Line XM, veľkolepo priamy a efektný, obsahuje po vzore radu Line Miner tiež väčšie sklo bez obruby, vďaka čomu ponúka široké zorné pole. Stredne veľký rozmer XM je vhodný pre širokú škálu tvárí a je navrhnutý tak, aby dokonale zapadol do väčšiny prilieb. Šošovky vymeníte rýchlo a hravo pomocou technológie Oakley Ridgelock, a pritom vám nič neprenikne dnu, keďže šošovka tesne sedí.

  • Šošovka: Prizm Snow Hi Pink
  • Svetelné podmienky: Sneženie / Zamračené
  • TECHNOLÓGIA RIDGELOCK: výmena šošoviek je rýchla a ľahká, úplné utesnenie šošovky, ochrana voči vplyvu vonkajších podmienok.
  • PRIZM ™ SNOW: špičková technológia šošoviek Oakley, navrhnutá tak, aby vám umožnila vidieť kontrast na horách v rôznych náročných svetelných a snehových podmienkach.
  • Farba: Prizm Icon Lavender Rubine / Prizm Snow Hi Pink

PRIZM ™

Vďaka niekoľkých desaťročiam vedeckého výskumu farieb v Oakley vyvinuli revolučnú optickú technológiu Prizm . Sklá Prizm™ prepúšťajú svetlo nebývalým spôsobom a farby vylaďujú presne tak, aby bol kontrast maximálny a celková viditeľnosť lepšia.

STAROSTLIVOSŤ ŠOSOVKY

Čistiace prostriedky určené na čistenie šošoviek značky Oakley sú špeciálne vyrobené a schválené pre použitie na vonkajšej strane šošovky. Nedotýkajte sa a nepoužívajte čistiace prostriedky z vnútornej strany / vo vnútri šošovky, je pokrytá špeciálnou úpravou proti zahmlievaniu. Ak je to nutné, nechajte vnútro šošovky vyschnúť a jemne ho utrite čistým vreckom (microbag) Oakley. Pred použitím si pozorne prečítajte všetky pokyny ohľadom starostlivosti o okuliare, ktoré sú súčasťou Vami zakúpeného produktu.

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera