Oakley FD XM Lavender Balsam lyž. okuliare

Lyžiarske okuliare Oakley Flight Deck ™ XM sú inšpirované štítmi prilieb stíhacích pilotov, vďaka čomu mimoriadne rozširujú Vaše zorné pole a nič Vám v nich neunikne.
  • Artikel: 1000084555
  • Výrobca: OAKLEY
  • Farba: Nedefinované

Lyžiarske okuliare Oakley Flight Deck ™ XM sú inšpirované štítmi prilieb stíhacích pilotov, vďaka čomu mimoriadne rozširujú Vaše zorné pole a nič Vám v nich neunikne. Sú menšie ako model XL, rovnako kvalitne zaručujú bezproblémovú kompatibilitu a flexibilitu pri výbere prilby, ktorá vyhovuje vášmu štýlu. Výmena šošoviek je rýchla a ľahká, zároveň umožňuje úplné utesnenie šošovky, aby sa zabránilo vplyvu drsných vonkajších podmienok, a to všetko vďaka technológii Oakley’s Ridgelock.

  • Šošovka: Prizm Snow Sapphire Iridium
  • Vhodné svetelné podmienky: Polojasno / Polooblačno
  • TECHNOLÓGIA RIDGELOCK: výmena šošoviek je rýchla a ľahká, úplné utesnenie šošovky, ochrana voči vplyvu vonkajších podmienok.
  • PRIZM ™ SNOW: špičková technológia šošoviek Oakley, navrhnutá tak, aby vám umožnila vidieť kontrast na horách v rôznych náročných svetelných a snehových podmienkach.
  • Farba: Lavender Balsam / Prizm Snow Sapphire Iridium

STAROSTLIVOSŤ  O ŠOSOVKY

Čistiace prostriedky určené na čistenie šošoviek značky Oakley sú špeciálne vyrobené a schválené pre použitie na vonkajšej strane šošovky. Nedotýkajte sa a nepoužívajte čistiace prostriedky z vnútornej strany / vo vnútri šošovky, je pokrytá špeciálnou úpravou proti zahmlievaniu. Ak je to nutné, nechajte vnútro šošovky vyschnúť a jemne ho utrite čistým vreckom (microbag) Oakley. Pred použitím si pozorne prečítajte všetky pokyny ohľadom starostlivosti o okuliare, ktoré sú súčasťou Vami zakúpeného produktu.

PRIZM ™

Vďaka niekoľkých desaťročiam vedeckého výskumu farieb v Oakley vyvinuli revolučnú optickú technológiu Prizm . Sklá Prizm™ prepúšťajú svetlo nebývalým spôsobom a farby vylaďujú presne tak, aby bol kontrast maximálny a celková viditeľnosť lepšia.

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera