Oakley Flight Path XL lyž. okuliare

Lyžiarske okuliare Flight Path XL boli vyvinuté v spolupráci s nórskym majstrom sveta Super-G Aleksanderom Kilde. Patria k ďalším vynikajúcim okuliarom od značky Oakley, ktoré uspokoja Vaše najvyššie požiadavky pri použití na akokoľvek svahu a v akýchkoľv
  • Artikel: 1000084815
  • Výrobca: OAKLEY
  • Farba: Nedefinované

Lyžiarske okuliare Flight Path XL boli vyvinuté v spolupráci s nórskym majstrom sveta Super-G Aleksanderom Kilde. Patria k ďalším vynikajúcim okuliarom od značky Oakley, ktoré uspokoja Vaše najvyššie požiadavky pri použití na akokoľvek svahu a v akýchkoľvek podmienkach. Veľkosť XL zväčšuje zorné pole do všetkých smerov a nová stavba šošoviek Ridgelock EV zabezpečuje lepšiu viditeľnosť smerom nahor, čo dovoľuje nerušené sledovanie v agresívnej lyžiarskej polohe.

  • Šošovka: Prizm Snow Torch Iridium
  • Vhodné svetelné podmienky: Polojasno / Polooblačno
  • TECHNOLÓGIA RIDGELOCK: výmena šošoviek je rýchla a ľahká, úplné utesnenie šošovky, ochrana voči vplyvu vonkajších podmienok.
  • PRIZM ™ SNOW: špičková technológia šošoviek Oakley, navrhnutá tak, aby vám umožnila vidieť kontrast na horách v rôznych náročných svetelných a snehových podmienkach.
  • Farba: Matte Black / Prizm Snow Torch Iridium

STAROSTLIVOSŤ O ŠOSOVKY

Čistiace prostriedky určené na čistenie šošoviek značky Oakley sú špeciálne vyrobené a schválené pre použitie na vonkajšej strane šošovky. Nedotýkajte sa a nepoužívajte čistiace prostriedky z vnútornej strany / vo vnútri šošovky, je pokrytá špeciálnou úpravou proti zahmlievaniu. Ak je to nutné, nechajte vnútro šošovky vyschnúť a jemne ho utrite čistým vreckom (microbag) Oakley. Pred použitím si pozorne prečítajte všetky pokyny ohľadom starostlivosti o okuliare, ktoré sú súčasťou Vami zakúpeného produktu.

PRIZM ™

Vďaka niekoľkých desaťročiam vedeckého výskumu farieb v Oakley vyvinuli revolučnú optickú technológiu Prizm . Sklá Prizm™ prepúšťajú svetlo nebývalým spôsobom a farby vylaďujú presne tak, aby bol kontrast maximálny a celková viditeľnosť lepšia.

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera