Získaj navyše zľavu 5% na oblečenie - zadaj kód TEXTIL005

Oakley Flight Tracker XM Matte Black lyž. okuliare

Nové lyžiarske okuliare Oakley Flight Tracker sú inšpirované modelom Oakley Canopy, majú klasický, štylizovaný tvar a zväčšený torický dizajn s úplným okrajom a vylepšeným zorným poľom do všetkých strán.
  • Artikel: 1000084557
  • Výrobca: OAKLEY
  • Farba: Čierna

Nové lyžiarske okuliare Oakley Flight Tracker sú inšpirované modelom Oakley Canopy, majú klasický, štylizovaný tvar a zväčšený torický dizajn s úplným okrajom a vylepšeným zorným poľom do všetkých strán. Vďaka veľkým, stredným a malým rozmerom Flight Tracker sadne na najrôznejšie tváre a je navrhnutý tak, aby bez problémov pasoval do väčšiny prilieb.

  • Šošovka: Prizm Snow Rose
  • Vhodné svetelné podmienky: Sneženie / Zamračené
  • PRIZM ™ SNOW: špičková technológia šošoviek Oakley, navrhnutá tak, aby vám umožnila vidieť kontrast na horách v rôznych náročných svetelných a snehových podmienkach.
  • Farba: Matte Black / Prizm Snow Rose

STAROSTLIVOSŤ O ŠOSOVKY

Čistiace prostriedky určené na čistenie šošoviek značky Oakley sú špeciálne vyrobené a schválené pre použitie na vonkajšej strane šošovky. Nedotýkajte sa a nepoužívajte čistiace prostriedky z vnútornej strany / vo vnútri šošovky, je pokrytá špeciálnou úpravou proti zahmlievaniu. Ak je to nutné, nechajte vnútro šošovky vyschnúť a jemne ho utrite čistým vreckom (microbag) Oakley. Pred použitím si pozorne prečítajte všetky pokyny ohľadom starostlivosti o okuliare, ktoré sú súčasťou Vami zakúpeného produktu.

PRIZM ™

Vďaka niekoľkých desaťročiam vedeckého výskumu farieb v Oakley vyvinuli revolučnú optickú technológiu Prizm . Sklá Prizm™ prepúšťajú svetlo nebývalým spôsobom a farby vylaďujú presne tak, aby bol kontrast maximálny a celková viditeľnosť lepšia.

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera