• ORTOVOX 3+ LAV. VYHLADAVAC

ORTOVOX 3+ LAV. VYHLADAVAC

  • Artikel: 1000039836
  • Výrobca: ORTOVOX
  • Farba: Zelená
  • vypredané
PLUS malý DARČEK pre radosť
Tento produkt je VYPREDANÝ a preto ho žiaľ nie je možné objednať.

Vďaka svojej odolnosti, funkciám uľahčujúcim Vaše nájdenie, možnosti kontroly skupiny a spoľahlivému Markingu je ideálnou voľbou pre skupiny, náročné túry a profesionálnych užívateľov ako sú horšie vodcovia, inštruktori či horská služba. Lavínový vyhľadávač 3 + používa tirolská horská služba a množstvo horských vodcov. Ak hľadáte vyhľadávač s najvyššou bezpečnosťou na trhu, ktorý Vám napovedá a urýchľuje hľadanie, potom je 3 + Vaša ideálna voľba.

Ako 3 + funguje?

S 3 + Vás nájdu rýchlejšie

Lavínový vyhľadávač 3 + má najvyššie bezpečnostné funkcie, ktoré sú potrebné pre Vašu rýchlu a jednoduchú záchranu. SMART ANTENNA TECHNOLOGY zabezpečuje vysielanie najvhodnejšie anténou a eliminuje vertikálnu polohu. BACK UP mód na báze pohybového senzoru prepne prístroj automaticky na vysielanie pri zasypaní druhú lavínou. SMART TRANSMISSION uľahčuje a zrýchľuje Vaše nájdenie pri viacnásobnom zasypaní. Lavínový vyhľadávač 3 + neustále kontroluje svoju funkčnosť funkcií SELF TEST.

Spoľahlivo nájdite svojho kamaráta

Vyhľadávač ORTOVOX 3 + vďaka TROM anténam určí presnú polohu zasypaného a výrazne skráti čas jeho nájdenie. Extrémne sofistikovaná ANALÝZA SIGNÁLU zabezpečuje spoľahlivú prácu so signálmi v lavínovom poli a nepřeskakující smerovanie šípky. Patentované INTUITÍVNE VYHĽADÁVANIE a kruhový displej s 360 ° zobrazením smerové šípky Vám veľmi zjednodušujú vyhľadávanie a napovedajú správny postup počas hľadania.

Čo keď je viac zasypaných ?

Vyhľadávač 3 + vďaka funkcii SCANNING neustále mapuje lavínové polia. Prístroj tak má prehľad o počte a polohe zasypaných. SIGNALIZÁCIA VIAC ZASYPANÝCH Vám oznámi počet zasypaných v dosahu vyhľadávača. Situáciu s viacerými zasypaným jednoducho vyriešite s 3 + vďaka spoľahlivému Markingu. Na MARKING nájdeného zasypaného stačí jedno stlačenie tlačidla. Lavínový vyhľadávač 3 + je schopný markovať ľubovoľný počet zasypaných a zobrazuje tri najbližšie zasypané.

Čo Vám 3 + ponúka ?

Pred túrou si s priateľmi môžete skontrolovať fungovanie Vašich vyhľadávačov pomocou skupinového testu. Lavínový vyhľadávač 3 + Vám zaručuje maximálnu bezpečnosť a Vaša rýchle a ľahké nájdenie pri zasypaní. Počas vyhľadávania Vám napovedá, uľahčuje a urýchľuje nájdenie Vášho kamaráta. Vyhľadávač 3 + je navyše veľmi odolný voči nízkym teplotám a mechanickému poškodeniu. ORTOVOX 3 + je prístroj s množstvom funkcií, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť.

Výhody 3 + -jednoduchosť ovládania -vyhľadávanie viacerých zasypaných -kontrola skupiny -vysoká bezpečnosť užívateľa -najmodernejšie technológie -spoľahlivosť -aktualizácie nového software -odolnosť voči nízkym teplotám

Funkčné detaily: -3 antény -marking -Smart Antenna technológia -Back Up mód -výborná analýza signálu -smart Transmission -self Test -Personal Check -asistencia vyhľadávania -intuitívny displej -zobrazenie počtu zasypaných -scanning -upgrade

Druh: digitálnyRozmery: 122 x 73 x 27 mmPočet antén: 3Napájanie: 1x AAA alkalická 1,5 V LR06 batérieVýdrž: 250 hDosah: 50 mŠírka záberu: 50 mHmotnosť: (vrátane batérií) 210 g

Puzdro súčasť balenia

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Prihlás sa
na odber newslettera

a získaj
okamžité zľavy %


Instagram


Naše predajne


Partneri