• Peeroton Powerpack Bar ovsená tyčinka s čokoládou 70g

Peeroton Powerpack Bar ovsená tyčinka s čokoládou 70g

Funkčná sacharidová ovsená tyčinka Peeroton Powerpack podporuje fyzickú a duševnú výkonnosť, zvyšuje schopnosť koncentrácie a vytrvalostný výkon, ľahko stráviteľná pred a počas športového výkonu.
  • Artikel: 1000089604
  • Výrobca: PEEROTON
  • Farba: Nedefinované

Obzvlášť stráviteľná a obsahovo bohatá sacharidová tyčinka vyrobená z mladých ovsených vločiek bez priemyselného cukru podporuje využitie potenciálu fyzickej a duševnej výkonnosti. Tento produkt zvyšuje reakčný objem, schopnosť koncentrácie a vytrvalostný výkon pri športe, v škole, v práci.

Používané ovsené vločky sa používajú aj na výrobu detskej výživy, pretože sú omnoho lepšie stráviteľné ako bežne používané ovsené vločky.

Ovsené vločky z mladého ovsa tvoria najväčší podiel vo výrobku, tyčinka Powerpack zabezpečí optimálny prísun uhľohydrátov a tiež nízky glykemický index, čo znamená, že hladina cukru v krvi stúpa iba pomaly a zostáva na konštantnej alebo pomaly klesajúcej úrovni po dlhú dobu. Glykemický index pridaného ovocia je tiež veľmi nízky.

 

Slúži ako náhrada zdravého jedla v každodennom živote a poskytuje dlhotrvajúcu energiu pri športe. Vzhľadom k jeho vysokej žalúdočnej tolerancii je vhodný i počas náročného  tréningu/súťaže a je gastrointestinálne veľmi dobre tolerovaná.

Špeciálny proces pečenia zaisťuje konzistenciu tyčinky pri vysokých aj nízkych vonkajších teplotách, a preto zostáva jedlá vo všetkých situáciách

  • VHODNÉ PRE VEGETARIÁNOV
  • BEZ DROŽDIA

Zloženie: vločky (41%), sirup z repy, rastlinný olej (palmový, repkový), voda, emulgátor: E471, farbivo: E160b & E100, prírodná aróma, čokoláda (14%) kakaová hmota, cukor, emulgátor: lecitín (sója), vanilkový extrakt, margarín, sladené kondenzované mlieko (sladené kondenzované mlieko, cukor).

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera