Peeroton Sport Müsli Professional s proteínom a s ovocím 400g

Peeroton Sport Müsli sú ideálne rýchle raňajky namiešané špeciálne pre aktívnych ľudí. Jednoduché a rýchle zásobovanie energiou.
  • Artikel: 1000089611
  • Výrobca: PEEROTON
  • Farba: Nedefinované

Müsli sú ideálne rýchle raňajky namiešané špeciálne pre aktívnych ľudí. Jednoduché a rýchle zásobovanie energiou, extra chrumkavé s množstvom chutného ovocia, s biologicky aktívnymi vitamínmi PANMOL®, s isomaltulózou, uhlohydrátmi, 24% rastlinný proteín - redukovaný cukor, vegánske s vysokým obsahom vlákniny, bez palmového oleja, vysoká znášanlivosť žalúdka.

Spolu s odborníkmi na výživu a športovcami bol vyvinutý jedinečný recept. Kombináciou vysoko kvalitných sójových vločiek, amarantu a jedinečného komplexu PANMOL® VITAMINS boli vyvinuté müsli, ktoré chutia vynikajúco. Vyvážená kombinácia komplexných uhľohydrátov a bielkovín ponúka optimálnu prípravu na výzvy každodenného života a športu. Biotín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a vitamín B6 k normálnej funkcii imunitného systému.

Prečo bola použitá IZOMALTULÓZA?

Výhoda spočíva v nízkom glykemickom indexe, ktorý uvoľňuje glukózu po dlhšiu dobu bez toho, aby spôsobil nežiaduce uvoľňovanie inzulínu. Jesť potraviny, ktoré obsahujú izomaltulózu namiesto iných druhov cukru, spôsobuje, že hladina cukru v krvi po jedle klesá menej ako pri konzumácii potravín obsahujúcich cukor.

PANMOL®

Špeciálny vitamínový komplex sa získava z rastlinných zdrojov a obsahuje všetky dôležité vitamíny v hladkej a optimálne koordinovanej dávke. Vysoko kvalitné, organicky viazané a biologicky aktívne vitamíny sa získavajú patentovanými postupmi zo semien sadenice, čerešní acerola, BlakesleaTrispora a slnečnice.

PANMOL je nová generácia komplexných rastlinných životne dôležitých látok: biologicky aktívne vitamíny, minerály a stopové prvky, ako aj esenciálne mastné kyseliny z klíčiacich semien quinoa, minerálnych múčok, cenných olejnatých semien a ďalších prísad z rastlín a zeme.

Vďaka ich holistickému, úplne rastlinnému zloženiu sa tieto kvalitné suroviny nazývajú PANMOL® (Pan = grécky pre všetkých; mol = Latin pre hmotnosť; Molekuly = častice). PANMOL® VITALSTOFFE slúži na uspokojenie potrieb širokej škály mikroživín a minerálov. Kombinujú prírodu, technológiu a inovácie ako cenný základ pre vysokokvalitné inovatívne športové obilniny.

Zloženie: sójové vločky 36%, ovsené vločky 18%, ovocie (kokos, banán, jahoda) 17%, izomaltulóza 10%, trstinový cukor 6%, proteínové vločky (izolát sójového proteínu, škrob, jedlá soľ) 5%, slnečnicový olej 4%, mandle 2,5%, amarant 2%, pšeničná múka 1,50%, škrob 0,50%, prášok sadenice quinoa, prášok z ovocia aceroly, beta karotén z Blakeslea trispora, d-alfa-tokoferol zo slnečnice, jačmenný sladový výťažok 0,50%, stolová soľ 0,20%.

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera