Pomoca Climb Pro S-Glide pásy v rolke 120 mm

Stúpacie pásy Pomoca Climb Pro S-Glide sú ďalším krokom vo vývoji osvedčeného modelu Climb Pro Glide a vyznačujú sa tiež slávnym aqua plyšom.
  • Artikel: 11000000559
  • Výrobca: POMOCA

Stúpacie pásy Pomoca Climb Pro S-Glide sú ďalším krokom vo vývoji osvedčeného modelu Climb Pro Glide a vyznačujú sa tiež slávnym aqua plyšom. So 70% mohérom a 30% nylonovým plyšom je Climb Pro S-Glide perfektnou voľbou pre skúsených lyžiarov v teréne, ktorí hľadajú rovnováhu medzi výborným kĺzaním odolnosťou.

Šírka pásu: 120 mm

Pásy sa predávajú na metráž, pri objednávke zadajte počet kusov, ktorý sa rovná počtu metrov.

Pásy sú dodávané bez príslušenstva.


DETAILY PRODUKTU:

Ever Dry 2.0 Fluoro Free DWR - Every Dry 2.0 neobsahuje žiadny PFOA, chemikáliu, ktorá je škodlivá pre životné prostredie.

Safer Skin Membrane - exkluzívne pre spoločnosť Pomoca, Safer Skin je 100% vodotesná membrána, ktorá úplne blokuje absorpciu vlhkosti a zaručuje dobrý výkon lepidla na suchom podklade. Safer Skin navyše ponúka vynikajúcu odolnosť proti roztrhnutiu a ľahkú manipuláciu.

Glide Treatment  - Tento exkluzívny proces poskytuje skialpinistom extra kĺzanie s menšou námahou. Toto ošetrenie, aplikované na konci výrobného procesu a na celú dĺžku vlákna, umožňuje pásom kĺzať a účinnejšie odolávať vlhkosti.

Materiál: 70% mohér / 30% nylon - Pomoca kombinuje materiály a tkacie techniky tak, aby skĺbila kĺzavosť a trvanlivosť so silným gripom. Vďaka správnemu vyrovnaniu a systémom uchytenia vlákien sú pásy Pomoca veľmi stabilné za každých podmienok a po celú dobu životnosti.

Kompatibilita: Orezanie na mieru

Glide: 213 kcal / h

Grip: 52 g / cm2

Hmotnosť: 1 200 g / m2

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera