Relax Cross Black lyž. okuliare

Špičkové okuliare pre bežecké lyžovanie, testované v náročných podmienkach, stálica v kolekcii okuliarov RELAX - taký je model CROSS.
 • Artikel: 1000084884
 • Výrobca: RELAX
 • Farba: Čierna

Špičkové okuliare pre bežecké lyžovanie, testované v náročných podmienkach, stálica v kolekcii okuliarov RELAX - taký je model CROSS. Ľahká konštrukcia, aerodynamický tvar, odklápací zorník so širokým zorným poľom, vysoká redukcia zahmlievania, ochrana proti poškriabaniu, vymeniteľné sklá na vybraných modeloch a pohodlný nastaviteľný elastický pásik sú dôvodom pre veľkú obľubu medzi lyžiarmi.

 • Farba rámu: Lesklá čierna
 • 100% UV
 • Odolnosť okuliarov garantuje overenú bezpečnosť podľa normy CE EN 174: 2001
 • Náhradná šošovka súčásťou balenia
 • Relax vrecko z mikrovlákna
 • Farba šošovky: ružová
 • Farba náhradnej šošovky: priesvitná / transparent
 • Kategória slnečného filtra: 2
 • Povrchová úprava šošovky: ICE BLUE PLATINUM

Certifikát - Garantovaná overená bezpečnosť.

SOFT VISION - Mnohonásobne zaoblený povrch zorníkov je technologicky najvyspelejší optický element tvorený dvoma guľovými plochami. Zaoblený povrch je lepšie prispôsobený ľudskému oku, eliminuje deformáciu prenášaného obrazu, čím je dosiahnuté čisté neskreslené videnie každého jazdca. Výhodou panoramatických zorníkov MiDV je maximálna ostrosť vo všetkých uhloch pohľadu, dokonalé periférne videnie a optická presnosť.

DURAMAX - Spoľahlivo bezpečné: Materiál použitý pri výrobe zorníkov je vyrobený z nárazuvzdorného polykarbonátu vyvinutého špeciálne pre ochranu pred hrubým poškodením. Je ľahší až o 20% oproti bežným plastovým zorníkom a maximálne bezpečný. Bezpečnosť garantuje test v akreditovanom laboratóriu.

POLAR FOAM - Veľmi mäkká a jemná. Viacjadrová konštrukcia peny POLAR sa vyznačuje vysokou stabilitou. Kombináciou unikátneho zloženia a rôzne hustoty každej vrstvy zabezpečujú vysokú odolnosť peny proti nárazom. Vonkajšia vrstva tvorená mikroflísom je šetrná k pokožke, pohlcuje a odvádza vlhkosť od tváre a poskytuje vysokú úroveň pohodlia počas používania.

Vhodné pred dioptrické okuliare - Okuliare s úpravou OTG sú pripravené pre dlhodobé vsadenie a používanie dioptrických okuliarov.

Náhradná šošovka je súčasťou balenia - Výmenou rôznych šošoviek prispôsobíte okuliare aktuálnym podmienkam.

OCHRANA PRED ZAHMLIEVANÍM SKLA - Unikátny systém ventilácie účinne kombinuje aktívne a pasívne prvky odvetrávania. Tvar a konštrukcia rámov je navrhnutá pre optimálne prúdenie vzduchu pretekajúceho rámom okuliarov tak, aby vždy rýchlo a spoľahlivo odsal vzniknutú vlhkosť a udržal vnútorné zorníky suché. Systém je úplne kompatibilný so systémami ventilácie heliem MULTI AIR FLOW a ACTIVE BOOZE.

ICE VISION - Opticky čisté: Hlavný dôraz Relax kladie na optickú čistotu zorníkov, ktorá má najväčší vplyv na reálne videnie. V spolupráci s talianskymi výrobcami v laboratórnom prostredí sú vyrábané zorníky najvyššej kvality eliminujúce distorziu obrazu a prenášajú tak obraz v najvyššej možnej kvalite. Integrovaný tepelný štít vyrovnáva teplotné rozdiely vonkajšieho a vnútorného prostredia okuliarov a značne tak obmedzuje tvorbu námrazy na zorníku a prispieva k vysokému komfortu používania okuliarov.

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera