Relax Dare Gray lyž. okuliare

Exkluzívne zjazdové okuliare DARE sú charakteristické svojím aerodynamicky čistým tvarom vsadeným do moderného čiastočne odľahčeného rámu. Ergonomicky zaoblený rám okuliarov tvorí s tvárou kompaktný celok s neporovnateľne širším zorným poľom umožňujúci ma
  • vypredané
  • Artikel: 1000084744
  • Výrobca: RELAX
  • Farba: Sivá
Ups... Tento produkt je VYPREDANÝ.
Ale nič nie je stratené :) Aktuálna ponuka

Exkluzívne zjazdové okuliare DARE sú charakteristické svojím aerodynamicky čistým tvarom vsadeným do moderného čiastočne odľahčeného rámu. Ergonomicky zaoblený rám okuliarov tvorí s tvárou kompaktný celok s neporovnateľne širším zorným poľom umožňujúci maximálne periférne videnie, vďaka tomu vám na zjazdovke i mimo nej nič neunikne. Systém ventilácie AIRFOG účinne kombinuje aktívne a pasívne prvky odvetrávania, spoľahlivo udrží komfortnú klímu vnútri okuliarov po celú dobu jazdy a zamedzí zahmlievaniu aj pri vysokej námahe.

  • Farba rámu: Matná sivá
  • 100% UV
  • vrecko Relax z mikrovlákna
  • farba šošovky: ružová
  • kategória slnečného filtra: 2
  • Povrchová úprava šošovky: AURORA PLATINUM

CERTIFIKÁT - Garantujeme overenú bezpečnosť podľa normy CE EN 174: 2001

SOFT VISION - Mnohonásobne zaoblený povrch zorníkov je technologicky najvyspelejší optický element tvorený dvoma guľovými plochami. Zaoblený povrch je lepšie prispôsobený ľudskému oku, eliminuje deformáciu prenášaného obrazu, čím je dosiahnuté čisté neskreslené videnie každého jazdca. Výhodou panoramatických zorníkov MiDV je maximálna ostrosť vo všetkých uhloch pohľadu, dokonalé periférne videnie a optická presnosť.

DURAMAX - Spoľahlivo bezpečné: Materiál použitý pri výrobe zorníkov je vyrobený z nárazuvzdorného polykarbonátu vyvinutého špeciálne pre ochranu pred hrubým poškodením. Je ľahší až o 20% oproti bežným plastovým zorníkom a maximálne bezpečný. Bezpečnosť garantuje test v akreditovanom laboratóriu.

POLAR FOAM - Veľmi mäkká a jemná. Viacjadrová konštrukcia peny POLAR sa vyznačuje vysokou stabilitou. Kombináciou unikátneho zloženia a rôzne hustoty každej vrstvy zabezpečujú vysokú odolnosť peny proti nárazom. Vonkajšia vrstva tvorená mikroflísom je šetrná k pokožke, pohlcuje a odvádza vlhkosť od tváre a poskytuje vysokú úroveň pohodlia počas používania.

VHODNÉ PRED DIOPTRICKÉ OKULIARE - Okuliare s úpravou OTG sú pripravené pre pohodlné vsadenie a užívanie dioptrických okuliarov.

OCHRANA PRED ZAHMLIEVANÍM SKLA - Unikátny systém ventilácie účinne kombinuje aktívne a pasívne prvky odvetrávania. Tvar a konštrukcia rámov je navrhnutá pre optimálne prúdenie vzduchu pretekajúceho rámom okuliarov tak, aby vždy rýchlo a spoľahlivo odsal vzniknutú vlhkosť a udržal vnútorné zorníky suché. Systém je úplne kompatibilný so systémami ventilácie heliem MULTI AIR FLOW a ACTIVE BOOZE.

ICE VISION - Opticky čisté: Hlavný dôraz Relax kladie na optickú čistotu zorníkov, ktorá má najväčší vplyv na reálne videnie. V spolupráci s talianskymi výrobcami v laboratórnom prostredí sú vyrábané zorníky najvyššej kvality eliminujúce distorziu obrazu a prenášajú tak obraz v najvyššej možnej kvalite. Integrovaný tepelný štít vyrovnáva teplotné rozdiely vonkajšieho a vnútorného prostredia okuliarov a značne tak obmedzuje tvorbu námrazy na zorníku a prispieva k vysokému komfortu používania okuliarov.

AIR FOG - Unikátny systém ventilácie účinne kombinuje aktívne a pasívne prvky odvetrávania a udržuje vnútorné zorníky suché.

FLEX FIT - Extrémne ľahké: Lyžiarske okuliare Relax vynikajú extrémne nízkou hmotnosťou a maximálnou pružnosťou. Unikátna technológia výroby rámov Flex Fit výrazne zníži hmotnosť a vysoko elastický konštrukčný materiál FLEX CORE zaistí maximálnu pružnosť rámu. Vďaka svojej nízkej váhe a vysokej priľnavosti okuliarov je dosiahnutá vyššia ochrana, pretože rám okuliarov tvorí s tvárou kompaktný celok, ktorý lepšie absorbuje a rozkladá dopady nárazu.

ANTI SLIP - Protišmyková silikónová potlač na vnútornej strane pásika bráni posunu a udrží okuliare pevne na helme.

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera