Relax Laro Grey Pink Blue lyžiarske rukavice

Detské zimné rukavice LARO sú určené pre všetky zimné aktivity na snehu, skvele ochránia vaše deti pred chladom a vlhkosťou.
  • vypredané
  • Artikel: 1000084353
  • Výrobca: RELAX
  • Farba: Ružová
Ups... Tento produkt je VYPREDANÝ.
Ale nič nie je stratené :) Aktuálna ponuka

Detské zimné rukavice LARO sú určené pre všetky zimné aktivity na snehu, skvele ochránia vaše deti pred chladom a vlhkosťou. Izolačný materiál SOFT LOFT zaisťuje vynikajúcu priedušnú izoláciu pri zachovaní vysokého tepelného komfortu. Odolnosť proti vode zabezpečuje membrána AQUA PROTECT, ktorá garantuje vodeodolnosť min. 15000 mm a zároveň priedušnosť min. 9000 g / m2 / 24h.

  • Veľkosti: 6 - 14 rokov
  • Farba: Sivá, ružová, modrá, čierna
  • Zloženie: vrchný materiál: 100% Polyester, podšívka: 100% Polyester, dlaň: 100% Polyuretán
  • Materiál SOFT PLATIN

Technológie

Odolnosť proti vode - Rukavice RELAX ponúkajú trvalú ochranu a pohodlie v nepriazni počasia. Stála vodeodolnosť a vysoká priedušnosť je zaistená funkčnou membránou. Garantovaná nepremokavosť je udávaná hodnotou min. 33.000 mm vodného stĺpca a vysokou priedušnosťou, ktorá garantuje hodnotu min.9.000 g / m2 / 24h.

LOOP - Nechcená strata rukavíc je minulosťou. Jednoduché a praktické pútko LOOP vyrobené z pružného materiálu, ktoré sa navlieka na zápästie a umožňuje bezpečné vyzlečenie rukavíc bez rizika straty. Ocenia najviac rodičia a deti.

SOFT LOFT - Izolačný materiál SOFT LOFT s vyváženým tepelným komfortom zaistí vysokú úroveň pohodlia. Použitím termo regulačného materiálu zloženého z pružných dutých vlákien, ktoré nestrácajú svoju pružnosť, má izolácia optimálne tepelné vlastnosti. Vďaka dutým vláknam je dosiahnutý efekt "loft", čo v praxi prináša dokonalejší manažment vlhkosti a vysokú úroveň zadržiavania tepla bez veľkej hmotnosti, a to aj po dlhodobom používaní alebo praní.

SOFT PLATIN - Zima, vietor alebo sneh, to sú podmienky, ktoré na vás pri športe na horách pôsobia. Moderný funkčný materiál SOFT PLATIN vhodný na výrobu priedušných a veľmi pohodlných vrchných vrstiev oblečenia vás bude chrániť a tým si pobyt mimo domova maximálne užijete.

3D MOTION - Z odborných poznatkov lekárov a testovaním sme vyvinuli unikátne ergonomické riešenie rukavíc 3D MOTION. V spolupráci s popredným výrobcom rukavíc s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami sme navrhli 3D strih a konštrukciu rešpektujúcu ergonómiu ruky. Anatomickým tvarovaním kopírujúcim rádius prstov bol docielený prirodzený tvar rukavíc a vysoký komfort užívania. V praxi dokáže odstrániť niektoré nepríjemné ťažkosti, ktoré môže dlhodobé lyžovanie spôsobiť.

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera