Relax Miner Black lyž. okuliare

Kombinácia inovatívneho magnetického systému výmeny šošovky a osvedčeného tvaru rámu. To je istota okuliarov MINER, s ktorou môžete počítať aj pri náročných podmienkach počas lyžovania.
 • vypredané
 • Artikel: 1000084745
 • Výrobca: RELAX
 • Farba: Čierna
Ups... Tento produkt je VYPREDANÝ.
Ale nič nie je stratené :) Aktuálna ponuka

Kombinácia inovatívneho magnetického systému výmeny šošovky a osvedčeného tvaru rámu. To je istota okuliarov MINER, s ktorou môžete počítať aj pri náročných podmienkach počas lyžovania. Dvojitá šošovka SOFTVISION v špičkovej opticky čistej kvalite zaručuje krištáľový ničím nerušený pohľad. Nárazuvzdorný materiál šošovky Duramax vyvinutý špeciálne pre ochranu pred hrubým poškodením spoľahlivo odolá a ochráni oči pred úrazom. Inovatívny systém výmeny šošovky MAGNETIC X-CHANGE umožní okamžite reagovať na zníženú viditeľnosť. Tvar a konštrukcia rámu okuliarov MINER je navrhnutý pre optimalizáciu prúdenia vzduchu pretekajúceho vnútorným priestorom. Spoločne s neviditeľnou vrstvou nanočastíc účinne bráni kondenzácii pár aj pri extrémnych výkonoch.

 • Farva rámu: Matná čierna
 • 100% UV
 • vrecko Relax z mikrovlákna
 • Náhradná šošovka je súčasťou balenia
 • farba šošovky: hnedá
 • Farva náhradnej šošovky: transparent
 • kategória slnečného filtra: 2
 • Povrchová úprava šošovky: INFERNO PLATINUM

CERTIFIKÁT - Garantujeme overenú bezpečnosť podľa normy CE EN 174: 2001

MULTI VISION - Mnohonásobne zaoblený povrch zorníkov je technologicky najvyspelejší optický element tvorený dvoma guľovými plochami. Zaoblený povrch je lepšie prispôsobený ľudskému oku, eliminuje deformáciu prenášaného obrazu, čím je dosiahnuté čisté neskreslené videnie každého jazdca. Výhodou panoramatických zorníkov MiDV je maximálna ostrosť vo všetkých uhloch pohľadu, dokonalé periférne videnie a optická presnosť.

DURAMAX - Spoľahlivo bezpečné: Materiál použitý pri výrobe zorníkov je vyrobený z nárazuvzdorného polykarbonátu vyvinutého špeciálne pre ochranu pred hrubým poškodením. Je ľahší až o 20% oproti bežným plastovým zorníkom a maximálne bezpečný. Bezpečnosť garantuje test v akreditovanom laboratóriu.

Pena s anatomickým tvarovaním - Tepelne tvarovaná pena v oblasti nosa na vnútornej strane okuliarov sa dokonale prispôsobí tvaru nosa. Okuliare lepšie priľnú k tvári, bez toho že by tlačili alebo inak znížili komfort užívania okuliarov.

Vhodné pred dioptrické okuliare - Okuliare s úpravou OTG sú pripravené pre pohodlné vsadenie a užívanie dioptrických okuliarov.

OCHRANA PRED ZAHMLIEVANÍM SKLA - Unikátny systém ventilácie účinne kombinuje aktívne a pasívne prvky odvetrávania. Tvar a konštrukcia rámov je navrhnutá pre optimálne prúdenie vzduchu pretekajúceho rámom okuliarov tak, aby vždy rýchlo a spoľahlivo odsal vzniknutú vlhkosť a udržal vnútorné zorníky suché. Systém je úplne kompatibilný so systémami ventilácie heliem MULTI AIR FLOW a ACTIVE BOOZE.

ICE VISION - Opticky čisté: Hlavný dôraz Relax kladie na optickú čistotu zorníkov, ktorá má najväčší vplyv na reálne videnie. V spolupráci s talianskymi výrobcami v laboratórnom prostredí sú vyrábané zorníky najvyššej kvality eliminujúce distorziu obrazu a prenášajú tak obraz v najvyššej možnej kvalite. Integrovaný tepelný štít vyrovnáva teplotné rozdiely vonkajšieho a vnútorného prostredia okuliarov a značne tak obmedzuje tvorbu námrazy na zorníku a prispieva k vysokému komfortu používania okuliarov.

FLEX FIT - Extrémne ľahké: Lyžiarske okuliare Relax vynikajú extrémne nízkou hmotnosťou a maximálnou pružnosťou. Unikátna technológia výroby rámov Flex Fit výrazne zníži hmotnosť a vysoko elastický konštrukčný materiál FLEX CORE zaistí maximálnu pružnosť rámu. Vďaka svojej nízkej váhe a vysokej priľnavosti okuliarov je dosiahnutá vyššia ochrana, pretože rám okuliarov tvorí s tvárou kompaktný celok, ktorý lepšie absorbuje a rozkladá dopady nárazu.

ANTI SLIP - Protišmyková silikónová potlač na vnútornej strane pásika bráni posunu a udrží okuliare pevne na helme.

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera