Relax Skyline White Black lyž. okuliare

Stredne veľké lyžiarske okuliare Relax Skyline s pokročilým systémom DUAL FIT sa dokonalo prispôsobia vašej tvári.
  • Artikel: 1000084748
  • Výrobca: RELAX
  • Farba: Čierna

Stredne veľké lyžiarske okuliare Relax Skyline s pokročilým systémom DUAL FIT sa dokonalo prispôsobia vašej tvári. Prichytením pásika do bočnej spony dosiahnete pevné priľnutie flexibilného rámu k tvári, viacvrstvová pena POLAR FOAM vyznačujúca sa vysokou stabilitou efektívne pohlcuje a odvádza vlhkosť z tváre a poskytuje veľkú mieru pohodlia.

  • Farba rámu: Lesklá biela, čierna
  • 100% UV
  • Relax vrecko z mikrovlákna
  • Farba šošovky: ružová
  • Kategória slnečného filtra: 2
  • Povrchová úprava šošovky: OCEAN SENSOR

CERTIFIKÁT - Garantujeme overenú bezpečnosť podľa normy CE EN 174: 2001

SOFT VISION - Mnohonásobne zaoblený povrch zorníkov je technologicky najvyspelejší optický element tvorený dvoma guľovými plochami. Zaoblený povrch je lepšie prispôsobený ľudskému oku, eliminuje deformáciu prenášaného obrazu, čím je dosiahnuté čisté neskreslené videnie každého jazdca. Výhodou panoramatických zorníkov MiDV je maximálna ostrosť vo všetkých uhloch pohľadu, dokonalé periférne videnie a optická presnosť.

DURAMAX - Spoľahlivo bezpečné: Materiál použitý pri výrobe zorníkov je vyrobený z nárazuvzdorného polykarbonátu vyvinutého špeciálne pre ochranu pred hrubým poškodením. Je ľahší až o 20% oproti bežným plastovým zorníkom a maximálne bezpečný. Bezpečnosť garantuje test v akreditovanom laboratóriu.

POLAR FOAM - Veľmi mäkká a jemná. Viacjadrová konštrukcia peny POLAR sa vyznačuje vysokou stabilitou. Kombináciou unikátneho zloženia a rôzne hustoty každej vrstvy zabezpečujú vysokú odolnosť peny proti nárazom. Vonkajšia vrstva tvorená mikroflýsom je šetrná k pokožke, pohlcuje a odvádza vlhkosť od tváre a poskytuje vysokú úroveň pohodlia počas používania.

OCHRANA PRED ZAHMLIEVANÍM SKLA - Unikátny systém ventilácie účinne kombinuje aktívne a pasívne prvky odvetrávania. Tvar a konštrukcia rámov je navrhnutá pre optimálne prúdenie vzduchu pretekajúceho rámom okuliarí tak, aby vždy rýchlo a spoľahlivo odsal vzniknutú vlhkosť a udržal vnútorné zorníky suché. Systém je úplne kompatibilný so systémami ventilácie heliem MULTI AIR FLOW a ACTIVE BOOZE.

DUAL FIT - Pokročilé systém, ktorý je jednoduchý, spoľahlivý a funkčný. Pre maximálne pohodlie a dokonalé priľnutie okuliarov na tvári bol vyvinutý systém DUAL FIT. Upnutím pásika do bočnej spony, unikátne navrhnutý pre každý model okuliarov, dochádza k dokonalému priľnutiu flexibilného rámu k tvári a vytvára ideálne kompaktný celok s helmou.

ICE VISION - Opticky čisté: Hlavný dôraz Relax kladie na optickú čistotu zorníkov, ktorá má najväčší vplyv na reálne videnie. V spolupráci s talianskymi výrobcami v laboratórnom prostredí sú vyrábané zorníky najvyššej kvality eliminujúce distorziu obrazu a prenášajú tak obraz v najvyššej možnej kvalite. Integrovaný tepelný štít vyrovnáva teplotné rozdiely vonkajšieho a vnútorného prostredia okuliarov a značne tak obmedzuje tvorbu námrazy na zorníku a prispieva k vysokému komfortu používania okuliarov.

FLEX FIT - Extrémne ľahké: Lyžiarske okuliare Relax vynikajú extrémne nízkou hmotnosťou a maximálnou pružnosťou. Unikátna technológia výroby rámov Flex Fit výrazne zníži hmotnosť a vysoko elastický konštrukčný materiál FLEX CORE zaistí maximálnu pružnosť rámu. Vďaka svojej nízkej váhe a vysokej priľnavosti okuliarov je dosiahnutá vyššia ochrana, pretože rám okuliarov tvorí s tvárou kompaktný celok, ktorý lepšie absorbuje a rozkladá dopady nárazu.

ANTI SLIP - Protišmyková silikónová potlač na vnútornej strane pásika bráni posunu a udrží okuliare pevne na helme.

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera