Relax Slider Blue lyž. okuliare

V detských lyžiarskych okuliaroch Relax Slider zladených s detskými prilbami Relax budú deti na svahu neprehliadnuteľné. Dokonale sadnú na tvár a zaručujú vynikajúce pohodlie aj pri náročnom lyžovaní.
 • Artikel: 1000084751
 • Výrobca: RELAX
 • Farba: Modrá

V detských lyžiarskych okuliaroch Relax Slider zladených s detskými prilbami Relax budú deti na svahu neprehliadnuteľné. Okuliare majú dvojitý zorník z odolného materiálu DURAMAX, doplnený flexibilným rámom FLEX FIT, ktorý dokonale sadne na tvár a zaručuje vynikajúce pohodlie aj pri náročnom lyžovaní.

 • Farba rámu: Matná modrá
 • 100% UV
 • Odolnosť okuliarov garantuje overená bezpečnosť podľa normy CE EN 174: 2001
 • Relax vrecko z mikrovlákna
 • Vyhlásenie o zhode
 • Farba šošovky: oranžová
 • Kategória slnečného filtra: 2 (Premenlivé počasie)
 • Povrchová úprava šošovky: LUNAR SENSOR

MULTI VISION - Mnohonásobne zaoblený povrch zorníkov je technologicky najvyspelejší optický element tvorený dvoma guľovými plochami. Zaoblený povrch je lepšie prispôsobený ľudskému oku, eliminuje deformáciu prenášaného obrazu, čím je dosiahnuté čisté neskreslené videnie každého jazdca. Výhodou panoramatických zorníkov MiDV je maximálna ostrosť vo všetkých uhloch pohľadu, dokonalé periférne videnie a optická presnosť.

DURAMAX - Spoľahlivo bezpečné: Materiál použitý pri výrobe zorníkov je vyrobený z nárazuvzdorného polykarbonátu vyvinutého špeciálne pre ochranu pred hrubým poškodením. Je ľahší až o 20% oproti bežným plastovým zorníkom a maximálne bezpečný. Bezpečnosť garantuje test v akreditovanom laboratóriu.

OCHRANA PRED ZAHMLIEVANÍM - Unikátny systém ventilácie účinne kombinuje aktívne a pasívne prvky odvetrávania. Tvar a konštrukcia rámov je navrhnutá pre optimálne prúdenie vzduchu pretekajúceho rámom okuliarí tak, aby vždy rýchlo a spoľahlivo odsal vzniknutú vlhkosť a udržal vnútorné zorníky suché. Systém je úplne kompatibilný so systémami ventilácie heliem MULTI AIR FLOW a ACTIVE BOOZE.

ICE VISION - Opticky čisté: Hlavný dôraz Relax kladie na optickú čistotu zorníkov, ktorá má najväčší vplyv na reálne videnie. V spolupráci s talianskymi výrobcami v laboratórnom prostredí sú vyrábané zorníky najvyššej kvality eliminujúce distorziu obrazu a prenášajú tak obraz v najvyššej možnej kvalite. Integrovaný tepelný štít vyrovnáva teplotné rozdiely vonkajšieho a vnútorného prostredia okuliarov a značne tak obmedzuje tvorbu námrazy na zorníku a prispieva k vysokému komfortu používania okuliarov.

FLEX FIT - Extrémne ľahké: Lyžiarske okuliare Relax vynikajú extrémne nízkou hmotnosťou a maximálnou pružnosťou. Unikátna technológia výroby rámov Flex Fit výrazne zníži hmotnosť a vysoko elastický konštrukčný materiál FLEX CORE zaistí maximálnu pružnosť rámu. Vďaka svojej nízkej váhe a vysokej priľnavosti okuliarov je dosiahnutá vyššia ochrana, pretože rám okuliarov tvorí s tvárou kompaktný celok, ktorý lepšie absorbuje a rozkladá dopady nárazu.

ANTI SLIP - Protišmyková silikónová potlač na vnútornej strane pásika bráni posunu a udrží okuliare pevne na helme.

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera