ROSSIGNOL ALLTRACK PRO 100 X LYŽIARKY

Roossignol Alltrack Pro 100 X sú všestranné lyžiarky, ktoré sa hodia na freeride a rovnako tak aj na každodenné lyžovanie. Určené sú pre stredne pokročilých až veľmi dobrých lyžiarov.
  • Artikel: 1000071618
  • Výrobca: ROSSIGNOL
  • Farba: Čierna

Roossignol Alltrack Pro 100 X sú všestranné lyžiarky, ktoré sa hodia na freeride a rovnako tak aj na každodenné lyžovanie. Flex index 100 ich predurčuje pre stredne pokročilých až veľmi dobrých lyžiarov. Lyžiarky disponujú viacerými rossignol technológiami ako napríklad Sensor Grid, čo je mriežka, ktorá spevní skelet, posilní torznú pevnosť a znižuje hmotnosť skeletu až o 10%. Nová papuča Custom OptiSensor Thinsulate™ Platinum je možné v členkovej časti teplom prispôsobiť podľa tvaru nohy, aby sa dosiahol ten najvyšší stupeň pohodlia, izolácie a opory chodidla. Prvotriedna mono-injektovaná konštrukcia s viacerými možnosťami nastavenia flexu a cantingom zaisťuje optimalizovaný fit a výkon prispôsobený potrebám každého lyžiara, jeho postoju a tvaru nohy. Aerodynamický Sensor Blade skelet znižuje množstvo použitého materiálu čím redukuje hmotnosť, a zabezpečuje neuveriteľný, vysokovýkonný prenos energie priamo do lyží.

VÝKONNOSŤ: stredne pokročilý / veľmi dobrý

FLEX INDEX (INDEX TVRDOSTI): 100

ŠÍRKA KOPYTA: 100 mm

ŠÍRKA KOPYTA 100 mm. Papučka so šírkou 100mm v prstovom kĺbe poskytuje presný a pohodlný tvar pre uchytenie chodidla. Zosilnená päta a asymetrické púzdro na prsty ponúka perfektnú rovnováhu výkonu, pohodlia a kontroly.

SENSOR V: medzipodošva sústredená na spojenie 2 hlavných bodov chodidla so skeletom v prednej časti chodidla. Priame spojenie s pružnejším vstrekovaným materiálom vytvára pohodlný výkon, tolerantnosť a cit.

SPODNÁ ČASŤ SKELETU: POLYOLEFIN

HORNÁ ČASŤ SKELETU:POLYURETÁN

SKI / HIKE: Páćka na zadnej strane skeletu umožňuje ľahké prepínanie medzi polohou pre chôdzu a pre lyžovanie. V polohe pre chôdzu uvoľní pohyb vrchnej časti skeletu v smere dozadu a tak je chôdza v lyžiarkach oveľa ľahšia, pohodlnejšia a bezpečnejšia.

VNÚTORNÁ PAPUČA: THERMO OPTISENSOR 3D T3

THERMO OPTISENSOR 3D papučiach THERMO OPTISENSOR 3D je vo výplni v kľúčových oblastiach použitý 3D materiál dvojitej hustoty, čím sme dosiahli optimálny komfort, izoláciu a oporu.

THINSULATE® PLATINIUM: je najľahšia syntetická izolácia, ktorá poskytuje vysokú úroveň tepelnej izolácie vo vlhkom a chladnom počasí pre celodenný komfort. Vlákna Thinsulate Platinum majú zvýšenú elasticitu a zabraňujú zápachu.

 

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Instagram


Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera