Výpredaj Akcia
zdarma
  • ROSSIGNOL PURE 70 X SOFT DÁMSKE LYŽIARKY

ROSSIGNOL PURE 70 X SOFT DÁMSKE LYŽIARKY

Lyžiarky Rossignol Pure 70 prinášajú spojenie technickej dokonalosti s komfortom prispôsobeným ženskej nohe.
  • vypredané
  • Artikel: 1000071619
  • Výrobca: ROSSIGNOL
  • Farba: Čierna
Ups... Tento produkt je VYPREDANÝ.
Ale nič nie je stratené :) Aktuálna ponuka

Ženský model lyžiarok Roosignol Pure 70 X je vďaka svojmu flexu určený pre začiatočníčky, prípadne mierne pokročilé lyžiarky. Lyžiarky boli navrhnuté s prihliadnutím na tvar ženskej nohy a tomu zodpovedá aj špeciálne vytvarovaná jej zadná časť, vďaka čomu sa lepšie prispôsobí tvaru ženského lýtka. Vnútorná papuča OPTISENSOR T4 je vyrobená z materiálov, ktoré ponúkajú lepšie obalenie chodidla a tak aj lepšiu súčinnosť so skeletom. Dizajn spája zóny stiahnutia chodidla na priehlavku so zónami opory na päte a zlepšuje cirkuláciu krvi v tejto oblasti. Technológia Sensor Blade má za úlohu eliminovať prebytočný materiál, znižovať hmotnosť skeletu a zvyšovať torznú tuhosť.Skelet takto pomáha prenášať energiu do topánky, čím optimalizuje prenos energie priamo do lyže. Lyžiarky majú  možnosť nastaviť tvrdosť skeletu v zadnej časti, čo zaistí ešte viac energie a pohodlia.

 

VÝKONNOSŤ: začiatočníčka / mierne pokročilá

FLEX INDEX (INDEX TVRDOSTI): 70

NASTAVENIE TVRDOSTI SKELETU: funkcia nastaviteľného flexu umožňuje prispôsobiť tvrdosť lyžiarky pre požadovaný výkon a komfort. Nastavenie je jednoduché pomocou skrutiek, ktoré spájajú vrchnú časť skeletu so spodnou na zadnej strane lyžiarky.

ŠÍRKA KOPYTA: 102MM

REGULAR FIT: šírka papučky v prstovom kĺbe je 102 mm, správny kompromis medzi komfortom a výkonnosťou

SENZOR BLADE: skeletová technológia SENSOR BLADE znižuje množstvo materiálu na skelete, sústredí sa na torznom vystužení a pevnosti skeletu pri nižšej hmotnosti. Vyformovaná štruktúra na skelete pomáha usmerňovať energiu cez predok lyžiarky, čím sa optimalizuje prenos energie a ovládanie

SPODNÁ ČASŤ SKELETU: POLYOLEFIN

HORNÁ ČASŤ SKELETU: POLYURETÁN

VNÚTORNÁ PAPUČA: WOMEN OPTISENSOR T4

WOMEN OPTISENSOR T4: nová papuča navrhnutá pre optimálne a pohodlné stiahnutie chodidla, ktoré zvyšuje výkon a tiež dodáva vynikajúci pocit hneď pri prvom obutí. Nové materiáli poskytujúce lepšie obalenie chodidla a lepšiu súčinnosť so skeletom. Dizajn spája zóny stiahnutia chodidla na priehlavku so zónami opory na päte a zlepšuje cirkuláciu krvi v tejto oblasti

WINTHERM: vysoko efektívna tepelná izolácia. Perforovaná alumíniová vrstva v prstovej časti papučky, ktorá poskytuje cirkuláciu vzduchu, doplnená materiálom polar fleece garantuje teplo a komfort.

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera