SKITRAB GARA AERO WC W LYZE

Vianoce v pohode
  • Artikel: 1000060276
  • Výrobca: SKITRAB
  • Farba: Modrá
  • vypredané
PLUS malý DARČEK pre radosť
Tento produkt je VYPREDANÝ a preto ho žiaľ nie je možné objednať.

SkiTrab a ich závodné lyže sú dnes už legendou. Nové závodné lyže SkiTrab Gara Aero World Cup sú zhotovené zo 14- vrstvovej ľahkej aramidovej konštrukcie, čo zabezpečuje ich minimálnu váhu v kombinácií s vysokou torznou tuhosťou. Technológia High Attivo zamedzí nežiaducim vibráciám, ktoré sa vyskytujú pri lyžiach s veľmi nízkou hmotnosťou.

Lyže Skitrab World Cup sú vidieť na stupňoch víťazov všetkých kultových skialpinistických pretekov sveta.

- dĺžka: 164 cm

- hmotnosť: 705 g

- päta Duo Tech

- geometria 91- 64- 80

- rádius 21,5 m

- plocha: 1180 cm2

Technologie:

Cap Piuma Quadriaxial – aramidové jadro obalené do štvorsmerového obalu – aj pri nízkej hmotnosti lyže záruka kvalitného ovládania lyže aj v ťažšom teréne.

Steel Hedge 52 HRC – oceľové hrany z najkvalitnejšej ocele s tvrdosťou 52hrc - záruka maximálnej trvanlivosti a priľnavosti na tvrdému povrchu.

Differential Core Structure - konštrukcia honeycomb s rôzne stavanou hexagonálnou štruktúrou. Najľahšia konštrukcia jadra s garanciou pevnosti a spoľahlivosti vo všetkých namáhaných miestach.

Edge Radial Finishing – finálne mikrobrúsenie a presné nastavenie koncov hrán - zlepšuje vedenie oblúku, zjednoduchšuje ovládanie a podporuje vynikajúci sklz lyže.

Carbon Glass Reinforcement – zosilnenie za pomoci uhlíkových, sklenených vlákien a ďalších vrstiev - prináša vynikajúcu odolnosť pri torznom namáhaní a lepšiu pružnosť v zákrutách.

Sintered base – zlepovaná sklznica s vysokou molekulárnou hustotou zabezpečuje excelentný sklz a dlhú trvanlivosť sklznice.

Fiber Plate Support - zpevnenie lyže v oblasti umiestenia viazania. Maximálna záruka bezpečného upevnenia lyžiarskeho viazania.

Carbon HM - Carbon HM - horná vrstva lyže tvorená karbónovou škrupinou - zaisťuje perfektnú torznú tuhosť pri zachovaní nízkej hmotnosti

 

 

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Prihlás sa
na odber newslettera

a získaj
okamžité zľavy %


Instagram


Naše predajne


Partneri