SKITRAB GARA LIRACE WC W LYZE

  • Artikel: 1000060333
  • Výrobca: SKITRAB
  • Farba: Modrá
  • vypredané
Chcem lepšiu cenu
Ups... Tento produkt je VYPREDANÝ.
Ale nič nie je stratené :) Aktuálna ponuka

Nové pretekárske lyže, nástupca modelu Ski Traba Race Aero. Sú vyrobené zo 14 vrstiev, využívajúcich technológiu Liwood core a Hibox. Lyže, ktoré vďaka svojím technológiam  šetria energiu jazdca a tým aktívne prispievajú k lepšiemu celkovému výkonu.

 

Liwood box core - jadro z ľahkých drevín, ktorých tuhosť je horizontálne rozvrstvená od stredu k hrane lyže.
Technológia Hibox- skladá sa zo špeciálne upravených carbonových vlákien

Upínanie pásov, tzv. Ski-skin fix, je vďaka patentu Ski Trab jednoduchšie a rýchlejšie a obmedzuje nebezpečenstvo skopnutia pásu druhou lyžou.

Veľkosť:171 cm
Hmotnosť: 795 g
Geometria: 65/78 mm
Plocha: 1236 cm2
Radius: 26 m


Technológie:
Wood-Core Air Canals- ľahké drevené jadro so vzduchovými kanáliky zaručuje nízku hmotnosť pri zachovaní maximálnej pevnosti.
Cap Piuma Quadriaxial - jadro obalené do štvorsmerového obalu – aj pri nízkej hmotnosti lyže záruka kvalitného ovládania lyže aj v ťažšom teréne
Sintered base - zlepovaná sklznica s vysokou molekulárnou hustotou zabezpečuje excelentný sklz a dlhú trvanlivosť sklznice.
Fiber Plate Support- spevnenie lyže v oblasti umiestnenia viazania. Maximálna záruka bezpečného upevnenia lyžiarskeho viazania.
Oceľ Hedge 52 HRC - oceľové hrany z najkvalitnejšej ocele s tvrdosťou 52hrc - záruka maximálnej trvanlivosti a priľnavosti na ľade.
Carbon Glass Reinforcement- zosilnenie pomocou uhlíkových, sklenených vlákien a ďalších vrstiev - prináša vynikajúcu odolnosť pri torznom namáhaní a lepšiu pružnosť v zákrutách.
Edge Radial Finishing - finálne mikrobrúsenie a presné nastavenie koncov hrán - zlepšuje vedenie oblúku, zjednoduchšuje ovládanie a podporuje vynikajúci sklz lyže.
Carbon HM - Horná vrstva lyže tvorená karbónovou škrupinou - zaisťuje perfektnú torznú tuhosť pri zachovaní nízkej hmotnosti.

 

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Instagram


Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera