Spôsoby platby

Tu nájdete prehľad možností platby v našom internetovom obchode.


1.    Na dobierku
Obľúbený spôsob platby, kedy konečnú čiastku za tovar platíte priamo dopravcovi pri prevzatí zásielky. Tento spôsob platby je spoplatnený pre SR poplatkom 1€ a pre CZ poplatkom 2€.

2.    Platobná karta a Cardpay
Po odoslaní objednávky budete presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte číslo Vašej karty, dátum jej platnosti a trojčíselný kód uvedený na zadnej strane Vašej platobnej karty. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke banky a my sa k žiadnym údajom o Vašej karte nedostaneme. Platba prebehne zvyčajne v priebehu 1 pracovného dňa. Po prijatí platby bude tovar vyexpedovaný k Vám.

3.    Platba bankovým prevodom

Po prijatí Vašej objednávky preveríme dostupnosť tovaru. Následne Vám zašleme potvrdzujúcu notifikáciu, kde bude uvedené číslo účtu, variabilný symbol (do poznámky uveďte Vaše meno). Bankový prevod môžete zrealizovať internet bankingom, alebo vkladom hotovosti priamo v banke. Po prijatí Vašej platby bude tovar vyexpedovaný k Vám.

Všetky ceny v našom internetovom obchode sú uvedené vrátane DPH.

Prepočet meny (CZK, PLN) uvedený na stránke má iba informatívny charakter a nemá vplyv na výslednú sumu nákupu.

V prípade firemných nákupov si pri objednávaní vyžiadajte faktúru a pošlite tieto informácie o vašej firme na eshop@galfy.skDE


Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera