Spôsoby platby

Tu nájdete prehľad možností platby v našom internetovom obchode.


1.    Na dobierku
Najčastejší spôsob platby, kedy konečnú čiastku za tovar platíte priamo dopravcovi pri prevzatí zásielky. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku.

2.    Platobná Karta a Cardpay
Po odoslaní objednávky budete presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte číslo Vašej karty, dátum jej platnosti a trojčíselný kód uvedený na zadnej strane Vašej platobnej karty. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke banky a my sa k žiadnym údajom o Vašej karte nedostaneme. Platba prebehne v priebehu 1 pracovného dňa. Po prijatí platby bude tovar vyexpedovaný k Vám.

3.    Platba bankovým prevodom
Po prijatí Vašej objednávky preveríme dostupnosť tovaru. Následne Vám zašleme potvrdzujúcu notifikáciu, kde bude uvedené číslo účtu, variabilný symbol (do poznámky uveďte Vaše meno). Bankový prevod môžete zrealizovať internet bankingom, alebo vkladom hotovosti priamo v banke. Po prijatí Vašej platby bude tovar vyexpedovaný k Vám.

4.   Platba osobne na predajni
Pri zadaní objednávky máte možnosť zvoliť si aj osobný odber na predajni, na ktorej sa daný produkt nachádza. Pri vyzdvihnutí tovaru osobne na predajni máte možnosť zaplatiť za objednaný tovar v hotovosti, alebo platobnou kartou.

Všetky ceny v našom internetovom obchode sú uvedené vrátane DPH.
V prípade firemných nákupov si pri objednávaní vyžiadajte faktúru a pošlite tieto informácie o vašej firme na eshop@galfy.sk

Prihlás sa
na odber newslettera

a získaj
okamžité zľavy %


Instagram


Naše predajne


Partneri