Vianoce u Gálfyho


DORUČENIE DO VIANOC


Aj tento rok urobíme všetko pre to, aby sme vaše objednávky stihli doručiť včas pod vianočný stromček. 

Aby sa nám to spolu s kuriérskou službou na 100% podarilo, potrebujeme splniť tieto podmienky:

- objednávku musíme prijať najneskôr do stredy 15.12. (vrátane)

- spôsob platby je potrebné zvoliť dobierku alebo platbu kartou (pri platbe prevodom na účet čakáme na prebehnutie platby 1-2 dni)

- doručenie v tomto čase garantujeme len na území SR

Samozrejme sa posnažíme všetky objednávky aj po tomto termíne vyexpedovať expresne, ale keďže kuriérske spoločnosti sú v tomto období extrémne vyťažené, nevieme garantovať 100% doručenie do Štedrého dňa.


Vrátenie a výmena tovaru 

Ak tovar zakúpený cez náš internetový obchod nezodpovedá Vašim predstavám, môžete ho do 30 dní od jeho prevzatia bez udania dôvodu vrátiť.

Počas Vianoc túto dobu predlžujeme!

PREDAJNE

Vianočné darčeky kúpené v predstihu, od 15.11. do 24.12.2021, máte u nás možnosť vymeniť za iný tovar až do 31. januára 2022!

Takto sa Ježiško už nemusí obávať, že sa netrafí do vkusu, alebo veľkosti obdarovaného. Výrobok nesmie byť poškodený, musí byť čistý, bez známky použitia, musí zostať funkčný a byť vrátený v pôvodnom balení. K výmene je potrebný originálny pokladničný lístok. Výmena je možná len v obchode, v ktorom bol tovar zakúpený. 

ESHOP

Vianočné darčeky kúpené v predstihu, od 15.11. do 24.12.2021, máte u nás možnosť vrátiť alebo vymeniť za iný tovar až do 31. januára 2022! Takto sa Ježiško už nemusí obávať, že sa netrafí do vkusu, alebo veľkosti obdarovaného.  Pri vrátení/výmene tovaru postupujte podľa klasického návodu nižšie.

Želáme veľa radosti z darovania športu, kondičky, adrenalínu a zážitkov!

VIAC INFO TU


OTVÁRACIA DOBA cez VIANOCE


Otváracie časy predajní nájdete vždy aktuálne na stránke kontaktov - OTVÁRACIE HODINYNaše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera