Získaj navyše zľavu 5% na oblečenie - zadaj kód TEXTIL005

VIRTUÁLNE PRETEKY

 Príďte si zabehať do Tatier a vyhrajte športové hodinky GARMIN

 Každý športovec asi zažil situáciu, že sa dlho pripravoval na preteky, ktoré si vyhliadol a nakoniec sa ich z rôznych dôvodov nemohol zúčastniť a ďalšia šanca bola až o rok. Moderné technológie nám však dovoľujú odpútať sa od týchto problémov, a to prostredníctvom virtuálnych pretekov.

2. ročník virtuálnych pretekov prebieha od 15.5. 2017 na vybraných bežeckých/nordic walking trasách na Štrbskom Plese a ďalších lokalitách Vysokých Tatier. Svojou účasťou získate možnosť vyhrať športové hodinky GARMIN forerunner 235 (na zaradenie do žrebovania je nutné absolvovať preteky do 31.12.2017).  Zároveň svojou registráciou podporíte značenie a údržbu tatranských bežeckých a NW trás.

Každý záujemca si môže vybrať z ponúkaných trás tú, ktorá mu vyhovuje najviac (ale kľudne aj všetky) a absolvovať ju v čase podľa vlastného uváženia. Podmienkou účasti je registrácia cez stránku tatryvpohybe.sk, zmeranie svojho výkonu ľubovoľným gps zariadením a následné zaslanie gpx súboru resp. linky s absolvovanou trasou z Garmin Connect na adresu, ktorá bude uvedená aj s podrobnými pokynmi po potvrdení registrácie. Trasu si treba pred začiatkom svojho preteku naštudovať a v prípade potreby aj vziať so sebou mapu.

Pri registrácii si podľa popisu môžete zvoliť základné štartovné s možnosťou zaradenia do zlosovania o GARMIN forerunner 235 alebo štartovné s balíčkom s darčekmi, prípadne aj medailou (podľa dostupnosti).


Žrebovanie víťaza hodiniek GARMIN z účastníkov virtuálnych pretekov za rok 2017 prebehne v januári 2018 v rámci 3.kola Zimnej bežeckej série

Obsah štartovacích balíčkov je popísaný pri jednotlivých trasách, kde nájdete aj informáciu o možnosti ich vyzdvihnutia. POZOR - počet štartovacích balíčkov je limitovaný, t.j. v prípade, že sa na konkrétnej trase balíčky minú, bude danú trasu možné absolvovať len so základnou registráciou.PROPOZÍCIE PRETEKOV

TRASY BEZ BALÍČKA 

TRASY S BALÍČKOM

REGISTRÁCIA


Podporujeme projekt "Nenechávam za sebou odpad"Vyskúšaj si E-BIKE  - TATRANSKÁ POLIANKA > SLIEZSKY DOM

Príď do našich požičovní v Hornom Smokovci, alebo na Štrbskom Plese, vyskúšaj čaro e-biku a zapoj sa do virtuálnych pretekov.

Vyšliapni si na trase TATRANSKÁ POLIANKA - SLIEZSKY DOM na e-biku a buď rýchlejší ako Sliezsky vrchár!!! 

Náš kolega Michal to stihol za čas 18 min : 44 sec.

Zapoj sa a hraj o super ceny !!!

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera