Uvex C Kid 3 Cc Dark Red 51-55 cm cyklistická prilba 2021

Detská cyklo prilba Uvex CC Kid 3 s pevnou hardshell konštrukciou je výborná ochrana hlavy Vašich detí či už pri jazde na kolieskových korčuliach, kolobežke, bicykli alebo skateboarde.
  • vypredané
  • Artikel: 1000088637
  • Výrobca: UVEX
  • Farba: Červená
Ups... Tento produkt je VYPREDANÝ.
Ale nič nie je stratené :) Aktuálna ponuka

Detská cyklo prilba Uvex CC Kid 3 s pevnou hardshell konštrukciou je výborná ochrana hlavy Vašich detí či už pri jazde na kolieskových korčuliach, kolobežke, bicykli alebo skateboarde. Pomocou remienkov a systému IAS fit ľahko prispôsobíte Vašim deťom veľkosť prilby a vďaka desiatim vetracím otvorom im už nič nebude brániť vybrať sa von za dobrodružstvom. Prilba spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy. 

  • detská cyklo prilba
  • 10 vetracích otvorov
  • IAS fit systém
  • najvyššie bezpečnostné štandardy

Hmotnosť: 350 g

 

In-Mold technológia

PC/polykarbonát je materiál použitý pri výrobe vrchnej škrupiny prilby. Polykarbonátová škrupina je pevne spojená s EPS vnútorným materiálom. EPS materiál je priamo vstrekovaný do polykarbonátovej vrchnej vrstvy, čím sa vytvorí neoddeliteľný jednoliaty celok. Jednoliaty celok absorbuje bodové nárazy na ostrý predmet a pôsobiaca sila na prilbu sa rozloží na celý jej povrch, preto je hlava dokonale chránená.

 

FAS

FAS je rýchly adaptačný systém, ktorý tvorí sieť remienkov ukotvených vnútri prilby. Umožňuje pevnejšie a bezpečnejšie držanie prilby na hlave.

 

IAS

Sofistikovaný systém IAS poskytuje optimálne nastavenie veľkosti prilby na rôzne veľkosti a tvary hlavy jednoduchým otočením nastavovacieho kolieska. Priestor vnútri prilby sa prispôsobí na obvod hlavy.

 

Monomatic

Monomatic umožňuje pohodlné a rýchle zapnutie alebo odopnutie popruhu prilby jednoduchým stlačením tlačidla, ktoré sa dá hravo zvládnuť aj jednou rukou.

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera