Dainese Trail Skins Air Elbow Guards chránič lakťov

Rodina chráničov Dainese Trail Skins predstavuje dokonalú rovnováhu medzi pohodlnosťou a ochranou, ktorá umožňuje jazdcovi zvládnuť akúkoľvek disciplínu
  • Artikel: 1000087552
  • Výrobca: DAINESE
  • Farba: Čierna

Rodina chráničov Dainese Trail Skins predstavuje dokonalú rovnováhu medzi pohodlnosťou a ochranou, ktorá umožňuje jazdcovi zvládnuť akúkoľvek disciplínu s maximálnou voľnosťou pohybu a v súlade s najvyššími medzinárodnými bezpečnostnými normami. Ideálna voľba pre jazdcov, ktorí plánujú absolvovať dlhé stúpania a klesania pri jazde.

Línia Trail Skins Air sa zameriava na ľahkosť a priedušnosť a optimalizuje štruktúru chráničov s cieľom maximalizovať vetranie a udržať celkovú hmotnosť.

Chránič lakťov Trail Skins Air je skonštruovaný okolo chrániče Pro-Shape 2.0, inšpirovaný geometriou materiálov prítomných v prírode, ktoré sa po náraze alebo strese rozširujú súčasne do všetkých smerov, čím zväčšujú plochu pokrytia.

Štruktúra chrániča Pro-Shape 2.0 umožňuje maximálnu flexibilitu a prispôsobivosť bez ohľadu na polohu lakťa, pričom sleduje jeho pohyby vo všetkých fázach činnosti. Absorbuje 83% sily nárazu, a nie ju prenáša do lakťa. 55% jeho povrchu je úplne otvorených, čo zaisťuje vetranie a väčšiu výmenu tepla počas fázy stúpania aj klesania. Ideálna vlastnosť pre jazdcov, ktorí plánujú absolvovať dlhé jazdy aj v najteplejších dňoch.

Chránič lakťov zostáva stabilný aj pri intenzívnej činnosti vďaka veľmi dlhému priehľadnému rukávu, ktorý sa tiahne až k bicepsu, a praktickej gumičke vo výške predlaktia.

Materiál: (Ochranná oblasť) 100% Pvc + 100% Pes / (Ponožka) 90% Pes + 10% Elastan, Vysoko priedušná, protišmyková sieťovina

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera