Doručenie do Vianoc

Aj tento rok urobíme všetko pre to, aby sme vaše objednávky stihli doručiť včas pod vianočný stromček. 

Aby sa nám to spolu s kuriérskou službou na 100% podarilo, potrebujeme splniť tieto podmienky:

- objednávku musíme prijať najneskôr do utorka 18.12. do 16:30 hod

- spôsob platby je potrebné zvoliť dobierku alebo platbu kartou (pri platbe prevodom na účet čakáme na prebehnutie platby 1-2 dni)

- doručenie v tomto čase garantujeme len na území SR

Samozrejme sa posnažíme všetky objednávky aj po tomto termíne vyexpedovať expresne, ale keďže kuriérske spoločnosti sú v tomto období vyťažené, nevieme garantovať 100% doručenie do Štedrého dňa.


Predĺžená doba na vrátenie tovaru!

Aby ste mohli v predvianočnom zhone nakúpiť darčeky v pohode a bez stresu, predĺžili sme dobu na možnosť vrátenia tovaru až do 15. januára 2019.

Štandardne je táto možnosť v našom eshope 14 dní, ale vieme, že nie vždy sa podarí trafiť do vkusu obdarovaného alebo nesadne veľkosť.


*Podmienky akcie sú zhodné so všetkými podmienkami v zmysle zákonného nároku zákazníka na vrátenie tovaru zakúpeného v eshope do 14 dní, okrem doby stanovenej zákonom, pričom táto doba je predĺžená do 15.1.2019. 

Tovar musí byť nepoužitý a byť zaslaný späť na adresu spoločnosti najneskôr do 15.1.2019 vrátane príslušenstva, etikiet a obalového materiálu, ktorý môže niesť iba známky bežného rozbalenia tovaru.

Akcia sa vzťahuje iba na tovar pre eshop, neplatí pre tovar zakúpený na kamennej predajni. Akcia nadobúda platnosť a účinnosť od 20.11.2018.


Šťastné a Veselé praje GalfyTeam!

Prihlás sa
na odber newslettera

a získaj
okamžité zľavy %


Instagram


Naše predajne


Partneri