Aktuálne akcie

DARČEKY V POHODE


Aby ste mohli v predvianočnom zhone nakúpiť darčeky v pohode a bez stresu, predĺžili sme dobu na možnosť vrátenia tovaru až do 15. januára 2019.

Štandardne je táto možnosť v našom eshope 14 dní, ale vieme, že nie vždy sa podarí trafiť do vkusu obdarovaného alebo nesadne veľkosť. A keďže nechceme aby ste si museli nechať nákup darčekov na poslednú chvíľu, môžete nakupovať bez obáv už teraz.

Podmienky akcie sú zhodné so všetkými podmienkami v zmysle zákonného nároku zákazníka na vrátenie tovaru zakúpeného v eshope do 14 dní, okrem doby stanovenej zákonom, pričom táto doba je predĺžená do 15.1.2019. 

Tovar musí byť nepoužitý a byť zaslaný späť na adresu spoločnosti najneskôr do 15.1.2019 vrátane príslušenstva, etikiet a obalového materiálu, ktorý môže niesť iba známky bežného rozbalenia tovaru.

Akcia sa vzťahuje iba na tovar pre eshop, neplatí pre tovar zakúpený na kamennej predajni. Akcia nadobúda platnosť a účinnosť od 20.11.2018.DARČEK PRE RADOSŤ

Tentokrát máme pre vás výbornú knihu o IVANOVI GÁLFYM a jeho vrcholoch - krásne čítanie na dlhé zimné večery od Mirky Kováčikovej.

PODMIENKY na získanie darčeka:

Knihu pribalíme vždy k prvej objednávke v daný deň, pri ktorej nám do poznámky uvediete názov Vášho najobľúbenejšieho TATRANSKÉHO vrcholu.

Ivan Gálfy - patrí medzi významné osobnosti Vysokých Tatier (1933-2011). Ivan Gálfy bol prvý v Československu, kto zorganizoval a úspešne viedol himalájske horolezecké expedície na najznámejšie osemtisícové vrcholy. Jeho spomienky z Vysokých Tatier, z horolezeckých expedícií v Himalájach i na formovanie Horskej služby na Slovensku zozbierala Mira Kováčiková. Publikácia vyšla vo vydavateľstve I & B, má 136 strán, pevnú väzbu a je v slovenskom jazyku.
OTESTUJ A UŠETRI 2x


AKCIA V POŽIČOVNI BIKOV 

  • nie ste si istý, či je E-BIKE to pravé pre Vás?
  • pred kúpou bicykla (e-biku aj MTB) si môžete rovnaký alebo podobný model otestovať v našich požičovniach
  • cenu za požičanie Vám pri kúpe bicykla odrátame z výslednej sumy*
  • pri E-BIKU tak ušetríte nielen energiu na šliapanie ale aj svoju peňaženku

*odrátanie sumy platí pre požičovné za 1 bicykel na 1 deň


VIAC INFO tu


Prihlás sa
na odber newslettera

a získaj
okamžité zľavy %


Instagram


Naše predajne


Partneri