Aktuálne akcie

SKIALP SETY


Čím viac kusov - tým vyššia zľava!

Vyskladajte si svoj set a podľa počtu kusov a my vám odrátame zľavu. Zvoľte si platbu BANKOVÝM PREVODOM alebo DOBIERKOU a zľavu vám vyrátame následne po prijatí objednávky. 

Zľava sa vzťahuje na set zložený z kombinácie produktov (skialp lyže, lyžiarky, viazanie, pásy alebo skialp palice). Ak máte otázky napíšte nám na Facebook alebo na mail eshop@galfy.sk

ZĽAVY PRI POČTE KUSOV (zľava sa ráta z pôvodnej ceny):

2 ks - 15%

3 ks - 20%

4 ks - 25%


AKTUÁLNA SKIALP PONUKADARČEKY V POHODE


Obávate sa, že kúpite darček, ktorý nesadne? Nemusíte ;)

S nami sú darčeky v pohode!

Predlžujeme dobu na možnosť vrátenia tovaru až do 31.januára 2021.  (platí pre všetky objednávky prijaté od 12.11.2020 do 21.12.2020)

(*podmienky vrátenia tovaru ostávajú rovnaké ako pri vrátení podľa zákona do 14 dní)


Čelenka DYNAFIT k Vašej objednávke

Ku každej objednávke s produktami DYNAFIT v hodnote najmenej 100€ pribalíme originál Dynafit čelenku s našou potlačou "Life is better in the mountains"!

(*platí do vyčerpania zásob)Kniha GRÁTIS k Vašej objednávke

Napíšte nám do poznámky vo Vašej objednávke meno nejakého tatranského nosiča a my Vám pribalíme krásnu dvojjazyčnú knihu - Tatranskí nosiči ZDARMA :)

(*platí do vyčerpania zásob)Lezecký sprievodca Gálfy-Luczy GRÁTIS ku každej "lezeckej" objednávke

Ku každej objednávke lezeckého materiálu (napr. karbínky, expresky, sedák, cepín, lezečky a pod.) vám pribalíme zdarma praktického lezeckého sprievodcu Vysoké Tatry. 

Horolezecký sprievodca prináša výber najkrajších klasických ciest vo Vysokých Tatrách. Ideálna príručka pre horolezcov vyhľadávajúcich tradičné tatranské steny. Jedinečné spracovanie od horských vodcov Alexandra Luczyho a Róberta Gálfyho.


Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera