Dynafit - Competence Center

SME DYNAFIT COMPETENCE CENTER
Sme hrdí, že patríme (už dlhé roky) do exkluzívneho vnútorného kruhu DYNAFIT Competence Center (Kompetenčných centier Dynafit), aby sme vás mohli podporovať našimi znalosťami horských športov.

100% odbornosť DYNAFIT pre vás
Ako Competence Center, Dynafit určuje vybraných športových predajcov, ktorí sú prvou zastávkou pre profesionálnych i rekreačných športovcov. Títo predajcovia vynikajú svojimi obrovskými odbornými znalosťami, dlhoročnými skúsenosťami a úplným zanietením, čím stelesňujú rovnaké hodnoty a myslenie ako DYNAFIT, pokiaľ ide o horské športy. Rýchlosť, ľahkosť a efektívnosť sú pre nás kľúčom k úspechu na vrchole. Preto sme veľmi radi, že sme dôležitou súčasťou rodiny DYNAFIT ako jedno z iba 60 kompetenčných centier na celom svete.


VAŠE VÝHODY u nás

Hľadáte efektívny spôsob na najlepšie využitie svojich schopností v horách? Tu ste na správnom mieste!

Kvalifikované know-how
Svet horských športov je naším domovom a aj my sme telom i dušou horali. Poznáme komunitu, produkty a trendy. Radi s vami prekonzultujeme autentickosť a odborné znalosti o najlepšom výstroji na lyžiarske túry, trailový beh, horolezectvo alebo cyklistiku.

Vynikajúci servis
Tu môžete otestovať produkty priamo na mieste a nechať si ich prispôsobiť tak, aby vyhovovali vašim potrebám. Okrem toho vám ponúkame komplexný produktový servis a sme tu pre vás pri všetkých druhoch opráv. Máte problém alebo otázku? Príďte kedykoľvek.

Exkluzívne produkty
Ako kompetenčné centrum vám ponúkame celý rad produktov DYNAFIT, takže môžete byť ideálne vybavení od hlavy po päty 365 dní v roku. Dodáme vám ten najlepší výber a ako Kompetenčné centrum sme schopní ponúknuť exkluzívne niektoré produkty aj limitované kolekcie.

Zastavte sa a presvedčte sa sami v našej predajni v Starom Smokovci vo Vysokých Tatrách! #SPEEDUP