Spolupracujeme

SLIEZSKY DOM

Už pár rokov sme hrdým partnerom Sliezskeho domu.

Priamo pod Gerlachovským štítom, v nadmorskej výške 1670 m n. m., vám Sliezsky dom celoročne ponúka príjemný komfort s komplexnými službami a vynikajúcou kuchyňou.

Tím Sliezskeho domu obliekame a obúvame najmä v spolupráci so značkou CMP – Campagnolo, ktoré sa im osvedčilo v drsnom počasí a náročných podmienkach, s ktorými sa potýkajú hlavne v zime.

https://www.sliezskydom.sk/

  


TATRY V POHYBE

Športovanie v Tatrách, to nie sú len lyže, sánky a snowboardy.  Vo Vysokých Tatrách sa môžete zúčastniť pretekov a podujatí aj v bežeckých disciplínach, nordic walking, cyklistike, golfe, skialpinizme či bežeckom lyžovaní. Športové aktivity sú určené pre všetky vekové kategórie a aj ľudí so zdravotným postihnutím.

Tatry v pohybe spojili aktívne tatranské športové kluby a organizácie a vznikol nádherný nový projekt. Ich záujmom je navrátiť Tatrám status zážitkovej a športovej destinácie.

Radi im v tomto cieli pomáhame a podporujeme ich športové podujatia najmä vecnými cenami pre víťazov a zároveň s nimi spolupracujeme pri príprave našich skialpových pretekov GALFY GRAND TOUR.

Medzi ich dlhoročné úspešné podujatia patria:

  • PRESTIGE TOUR
  • Podtatranský polmaratón
  • Zimná bežecká séria
  • Tatry running tour
  • Wings for life Starý Smokovec

 https://tatryvpohybe.sk/

   

 

Správa NP SLOVENSKÝ RAJ

So správou NP Slovenský raj máme veľmi dobré vzťahy a zdieľame spoločné názory na prístup k ochrane prírody. Ich starostlivosť o krásy Slovenského raja je naozaj záslužná a oduševnená práca, do ktorej dávajú srdce. Sme radi, že môžeme aspoň  troškou prispieť k ich práci.

http://npslovenskyraj.sopsr.sk/

   

 

Mountain Pro Guiding

Agentúra Mountain Pro Guiding, založená Mikim Knižkom, ponúka služby horských vodcov a zabezpečuje všetky detaily výletu od plánovania, organizácie, až po samotné vodenie.

Ich cieľom je poskytnúť Vám bezstarostnú dovolenku, ktorá v sebe zahŕňa veľa dobrodružstva a spoznávania nových miest. Miki a ďalší horskí vodcovia sa o Vás postarajú, pričom Vám radi odovzdajú svoje dlhoročné skúsenosti z pohybu v horách a podelia sa s Vami o jedinečný pocit z voľného pohybu v prírode.

Z našej skúsenosti je to agentúra, ktorá si dá záležať na profesionálnom prístupe a spoľahlivosti. Sme radi, že môžeme podporiť horských vodcov v ich práci, ktorá je tu Vysokých tatrách nenahraditeľná.

https://www.mountainproguiding.com/


 

Tri Tatry Triathlon team

Mladý ale už teraz veľmi úspešný triatlonový klub, založeným v roku 2018 v regióne Vysoké Tatry – Poprad pod vedením profesionálnej triatlétky a trénerky Aleny Stevens.

Ich víziou je predovšetkým združiť nadšencov triatlonu, ale aj výkonnostných športovcov tohto nádherného športu, odovzdať im naše dlhoročné skúsenosti a pomáhať im dosahovať ich vytúžené ciele.

Držíme im v ich snažení palce a prajeme im do budúcna ešte veľa pódiových umiestnení.

https://tritatry.com/

    

 

Patrícia Puklová

Skvelá bežkyňa spod Tatier, ktorá zbiera umiestnenia nenápadne, ale o to úspešnejšie na rôznych bežeckých podujatiach. Ambasádorka značky CMP, členka tímu CMP trail team a pri tom všetkom doktorka a mama dvoch detí, ktorá stíha popri tom aj stupne víťazov.

Medzi jej najväčšie úspechy patria

 

  

  

 

Ján Kočiš

Šikovný mladý chalanisko z Popradu, ktorý žije svoj bicyklový sen a my sme radi, že ho môžeme v tomto sne trochu podporiť. Patrí medzi TOP jazdcov vo svete v rámci svojej disciplíny, ktorou je cyklotrial. Má svoju vlastnú TRIAL SHOW, s ktorou žne úspech, kamkoľvek príde. Baví ho neustále posúvanie hraníc a skúšanie nového. O tom svedčia aj jeho kúsky, keby sa s bicyklom postavil na zábradlie na Lomnickom štíte, na Ihlu v Patri či preskákal známy tatranský hrebeň Žabí kôň. V zime je jeho vášňou splitboard a od sezóny 20/21 aj skialpy. Z čoho sa tešíme a držíme mu palce v jeho ďalších plánoch.

https://www.jankocis.com/