Detské nosiče

Detské nosiče na turistiku

Objavujte hory spolu s deťmi

Kvalitný a dobre vybavený detský nosič ponúka vždy príjemný komfort potrebný pre vaše ratolesti. Vďaka tomu môžete svojím deťom ukázať všetky krásy prírody bez obmedzenia. Mnoho funkcií, ako napríklad možnosti uloženia, dobré polstrovanie, nastaviteľné chrbtové systémy alebo ochrana pred slnkom a dažďom, sa rýchlo stanú skutočnými pomocníkmi na vašich rodinných cestách. Dieťa bezpečne uchytíte a vďaka ergonomickému prevedeniu sa bude cítiť pohodlne, vôbec sa nemusíte báť o jeho bezpečnosť.

A keďže malí huncúti rastú ako z vody, nestane sa, že z nosiča hneď vyrastú. Môžete nosič prenastaviť na potrebnú veľkosť. Nosný chrbtový systém si viete prispôsobiť či už na dámsky, alebo pánsky chrbát. Vnútorné nastavenia dovoľujú vytvoriť maximálne pohodlné sedenie pre dieťa.

V spodnej časti nájdete úložný priestor pre plienky, fľašky, hračky a podobne.

Samozrejmosťou je systém na položenie nosiča na zem, tzv. stojka.

Okrem toho je veľmi dôležitá ochrana dieťaťa pred slnkom a prípadným nečasom. To zabezpečuje sieťka, resp. nad hlavou je to potiahnutý material, ktorý je čiastočne vodeodolný.

Vhodné na outdoorové aktivity, na prechádzky v prírode, keď sa vám nechce brať kočík, alebo to terén neumožňuje.

 

Ak by ste hľadali ešte aj iné doplnky pre vaše dovolenky s deťmi. Odporúčame detské oblečenie, detskú obuv a pršiplášte.

Salewa Koala II blue royal blue detský nosič
Novinka
SALEWA
-8%
SALEWA

Salewa Koala II blue royal blue detský nosič

294,35 €
319,95 €
Veľkosť
UNI
Salewa Koala II blue royal blue detský nosič
SALEWA
-20%
SALEWA

Salewa Koala II blue royal blue detský nosič

239,96 €
299,95 €
Veľkosť
UNI