Doprava ZDARMA od 19€! (platí pre objednávky na SR)

McKinley Kanno M tričko oranžové

Pánske športové tričko McKinley Kanno s krátkym rukávom vám pomôže udržať pocit sviežosti a sucha, nech už vás deň zavedie kamkoľvek.
  • vypredané
  • Artikel: 3000018748
  • Výrobca: McKINLEY
  • Farba: Oranžová
Ups... Tento produkt je VYPREDANÝ.
Ale nič nie je stratené :) Aktuálna ponuka

Kanno je pánske tričko, priedušné a príjemné na nosenie, ktoré vám pomôže udržať pocit sviežosti a sucha, nech už vás deň zavedie kamkoľvek.

  • krátky rukáv
  • príjemný materiál
  • pocit sviežosti vďaka Dry Plus Eco

Materiál: 65% Polyester, 35% Bavlna

Dry Plus Eco
Technológia, ktorá udržuje vaše telo v suchu a pohodlí pri všetkých outdoorových aktivitách pomocou vysoko efektívneho riadenia vlhkosti.
Rýchloschnúca konštrukcia vlákna odvádza vlhkosť preč z vašej pokožky a pomáha vám udržiavať príjemnú klímu tela a cítiť sa pohodlne aj v náročných poveternostných podmienkach.
Ekologicky šetrná prírodná technológia založená na báze miDori® - využíva oleje z rastlinných semien.
Odevy spĺňajú normy udržateľnosti OEKOTEX 100 a sú recyklovateľné.

Polygiene
Polygiene® je technológia úpravy textílie na báze striebra. Aktívnou zložkou konečnej úpravy je soľ striebra (chlorid strieborný), ktorá zabraňuje množeniu baktérií a plesní spôsobujúcich zápach.
Testy ukazujú vysokú úroveň kontroly zápachu nad rámec obvyklej životnosti odevu. Táto kontrola zápachu po dobu životnosti je možná, pretože technológia je viazaná a trvale integrovaná do textílie a nebude sa vymývať.
Spoločnosť Polygiene využila svoje odborné znalosti a testy na zabezpečenie toho, aby nedošlo k ovplyvneniu prirodzenej bakteriálnej flóry pokožky. Polygiene nie je nanostriebro.

Zoznam všetkých materiálov nájdete TU.

Naše predajne


Partneri

Prihlás sa
na odber newslettera